Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress és ebay rendelés...

Aliexpress és ebay rendelés hogyan működik?

Figyelt kérdés

Csekély nyelvtudásom miatt fordítóval nézelődtem, és mind 2 helyen találtam valamit amit szeretnék megrendelni.

Viszont vannak kételyeim.

Pl honnan tudom, hogy az adott terméket Magyarországra küldik-e, úgy hogy tuti ne vesszen el?

Tudok-e folyószámláról utalni, vagy mindenképpen kell a playplay hozzá?

ha rendelek 4 db babát 40$-akkor az mennyi ft-ban? és ez így nyomon-követhető-e?



2014. márc. 10. 13:35
 1/5 anonim válasza:

Egyszerű. Regisztálj be és akkor ott lesz minden, küldenek-e m.o.-ra mennyi forintban.

És igen, kell paypal, de teljesen biztonságos. nap mint nap használom

2014. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
jah és 40 dolcsi ~9k körül van, árfolyam függő
2014. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Még egy kérdés... Honnan tudom, hogy az adott termék postája nyomon követhető-e? Az ingyenes postával feltételezem nem, tehát melyik mód a legmegbízhatóbb?

Köszi még egyszer.

2014. márc. 10. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Még egy kérdés... Honnan tudom, hogy az adott termék postája nyomon követhető-e? Az ingyenes postával feltételezem nem, tehát melyik mód a legmegbízhatóbb?


eBayt hasznalom, az aliex.-t nem ismerem, igy amit irok az eBayre vonatkozik:

Nem tudod hogy nyomon kovetheto-e, amig fel nem adjak. De ezzel neked nem is kell foglalkozni. Az eBay nagyon biztonsagos (ha megbizhato, kozel 100%os, sok ertekelesu eladotol rendelsz) mert ha a csomag elveszik, az elado intezkedik. Neked csak fizetni kell Paypalon es varni a cuccost. Amikor az elado feladja a csomagot, kapsz egy emailt, hogy fel van adva es a varhato erkezes xy. Megvarod az xy datumot es ha meg mindig nem jott meg a cucc, irsz az eladonak. Majd o utana nez. Vagy megjon kesobb a cucc, vagy visszakapod a penzed. Veszteni valod nincs (csak az idod esetleg amit eltokolsz, ha nem ertesz angolul ;)


Az ingyenes postanak is lehet nyomkovetesi szama. Nem attol fugg, hgy ingyenes vagy sem, hanem hogy milyen modon (es hol) adjak fel. En kulfoldon elek, az itteni posta mikor eBayen kuldok valamit mindig ad nyomkovetesi szamot, attol fuggoen, hogy ki fizeti a posta dijat. (mert ami a vevonek ugye ingyenes azt meg az eladonak fizetnie kell)

2014. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. márc. 18. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!