Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináltam...

Szerintetek mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés
Ma délután felhívott egy nő, hogy menjek be állásinterjúra holnap. A zsúfolt metrón utaztam és alig értettem, hogy mit mond.Megkértem, hogy küldje át e-mailben, hova is kell pontosan mennem. Mondtam neki, hogy hol vagyok éls hogy nem értem, amit mond. Szerintetek megsértődött, amiért nem küldött semmit? Vagy esetleg komolytalan az egész? Úgy elhadarta a nevét meg a céget is, hogy egy kukkot nem értettem volna még akkor sem, ha nem utazom közben.
2014. márc. 19. 19:15
 1/2 Józsi21 ***** válasza:

Semmit nem csináltál rosszul!A telefonálóknak tudomásul kell venni,hogy néha közlekedünk,wc-n tartózkodunk,esetleg jön a postás...

Ha fontos akkor vagy visszahív,vagy elküldi a e-mailt.

2014. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon és kérd el a címet, majd menj el az interjúra.:) Ne legyél már béna.:)
2014. márc. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!