Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bejelentés nélkül dolgoztam...

Jonnybravo kérdése:

Bejelentés nélkül dolgoztam néhány hónapot. Felmondtak, de az utolsó havi fizetésemet nem kaptam meg. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Biztonsági cégnél,bejelentés nélkül.Tudom,hogy ha ügyet csinálok belőle,lehet nekem is problémám,de akkor is ügyet akarok belőle csinálni.Hová fordulhatok?

2014. márc. 21. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
NAV helyi kirendeltsége.
2014. márc. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondhatod h neked azt mondtak h bevagy jelentve ( sajnos rn is jartam is, h azt hittem bevagyok jelentve, amikor felmondtam derult ki h megse..)

A munkaugyi birosagra kell menned aztan ha nagy pataliat akarsu akkor a nav-hoz is!

2014. márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igazából nyomást akarok gyakorolni a volt munkaadómra,hogy fizessen ki.
2014. márc. 23. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!