Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eléggé rossz helyzetbe kerültü...

Eléggé rossz helyzetbe kerültünk a párommal, és nem maradt már semmi pénzünk, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
4én kapok fizetést, van 500 ftunk:( Gyerekünk nincs, családunk nincs, illetve aki van, annak sincs pénze, szóval senkitől nem tudunk kölcsön kérni. Fizetési előleget sem kapunk, mert olyan cégnél dolgozunk, ahol ezt maximum a fizetéssel tudnák folyósítani. Providentnél már van hitelem, szóval tényleg semmit nem tudok már kitalálni:( Értékünk nincs, zaciba nem tudunk beadni semmit:( Már 5000 Fttal ki lennénk segítve, de hová fordulhatnék? Teljesen tanácstalan vagyok. Egy váratlan megbetegedés miatt fogyott el a pénzünk.
2014. márc. 24. 13:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Voltatok már ilyen helyzetben? Annyira elkeserítő, és megalázó:( Sajnos pont annyit keresünk, hogy megélünk belőle, félretenni nem tudunk, így ilyen váratlan helyzetekre nincs mihez nyúlni:(
2014. márc. 24. 13:16
 2/6 anonim ***** válasza:

voltunk.


zsíros kenyeret ettünk és csapvizet ittunk hónapokig.


nem nem csak akkor mikor elfogyott a pénzt fizetés napján is.


Vezess egy kis noteszt és írd össze mikor mennyit és mire költöttél. aztán a hónap végén húzd ki ami szerinted fölösleges volt.


___ nem lenne netem és PC-m se telefonom___

2014. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg valami aukciós oldalon eladni felesleges vagy akutálisan nem használt tárgyakat? (ruhák, könyvek, táskák, kisebb háztartási dolgok, kisbútorok stb.)- ez hozhat 5 eFt-ot a konyhára.
2014. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
75%

Szia!


Éppen takarítónőt keresek itthon, ha Pest-megye közelében laksz, akkor szívesen fel tudom ajánlani neked ezt.

2014. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Provident... Saját jövőbeli önmagadat loptad meg velük, sajnos.
2014. márc. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az utolsónak teljesen igaza van. Aki a providenttol vesz fel pénzt,annak már vége.... Nem keverdsz ki belőle egyhamar :( a provident nem megoldás semmire,sőt a legrosszabb lehetőség,amit valaszthatsz..
2014. márc. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!