Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vateránál segítség megbízhatat...

Vateránál segítség megbízhatatlan eladónál? Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Vaterán vásároltam egy terméket.A termék árát és postaköltséget átutaltam,de az eladó még nem válaszolt többszöri emailre sem telefonszáma megszűnt.

A banktól tudom kérvényezni hogy utalják vissza a pénzt a saját számlámra vagy rendőrség vagy kihez lehet fordulni,mit lehet tenni ilyenkor?


2014. márc. 28. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Feljelentést tehetsz és a pénzre keresztet vethetsz.
2014. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%

ismeretlen eladonak NEM UTALUNK ELORE, mindenhol leirjak, mindenhol figyelmeztetnek erre. ha h*lye vagy elolvasni, megerteni, meg magadtol sincs ennyi eszed, az a te bajod.


eppenseggel tehetsz feljelentest, a rendorsegnek kiadjak az elado adatait (ha megvannak), neked nem. ha 50e alatt volt az erteke, feljelenteni sem erdemes, mert szabalysertes, meg csak nyomozni sem fognak utana.

2014. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vaterának mindenképp jelezd!!! és írj negatív véleményt az eladóról!
2014. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es nem ismeretlen eladó,több adás vétele is volt és benne egy rengeteg pozitív, Amúgy minden eladó előre utalással küldi a terméket bár lehet nálad nem akkor szerencséd volt.


Több adás-vételem volt már de most jelentett ez problémát.

2014. márc. 28. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Vaterának kell szólni. Egyszer nekem is volt ilyenem, aztán kiderült, hogy az eladó benézte, azt hitte feladta a csomagot. Nem győzőtt elnézést kérni. Hogy igaz volt-e nem tudom, de gyanítom, mert az értéleiseben csak pozitiv visszajelzés volt.

Vatera egyébként ír egy figyelmeztető e-mailt, valamint rendőrségi feljelentést helyez kilátásba és kitiltják a vateráról is egy időre. Ettől be szoktak szarni.

2014. márc. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!