Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valódi internetes pénzkeresést...

Valódi internetes pénzkeresést ismertek?

Figyelt kérdés
Nem MLM,meg ilyen piramis játékok,hanem olyan ami valóban pénzthoz,igazi pénzt ! Ha minimum havi plusz 20ezer bevétel van az már jó !

2014. márc. 30. 11:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
61%
Ja, amíg össze nem dől a piramis :D
2014. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Aki ert a fotozashoz egy kicsit, az kereshet penzt stock fotozassal. Pl.: istockphoto, shutterstock, fotolia stb. Angol nyelvu oldalak, munka van veluk, de penzt is hoz.
2014. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Van, én nem kerestem vele, de el tudom képzelni hogy valaki már igen. A legnagyobb problémám, hogy ha nem magyar piacban gondolkodik az ember, akkor anyanyelvi nyelvtudás kell hozzá, vagy pedig annyit kell a fordításra költeni hogy a gatyádat kifizeted, és még mindig nem lehetsz semmiben biztos, hogy akár egy centet is keresel majd.
2014. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Igen, létezik ilyen, én is csinálom. Az oldalon kifizetési bizonylatok is vannak.


[link]

2015. máj. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A ProfitForestet különösen ajánlom, az előbb említett blogról tudsz regisztrálni és informálódni arról is.
2015. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az első válaszadónak van igaza, ilyen "keress pénzt netezéssel" maximum a mesében működik. Amit találni fogsz, az MLM-átverés, levélszemét-küldés, fogyasztói csoport, meg PTC hülyeség. Arra befizetek, hogy ezzel bárki egy forintot is keresett.

És tényleg azok a legnagyobb átvágós oldalak, ahol nagybetűkkel még ki is írják, hátha bedől pár tucat balek.

Ja persze, ha te vagy az átverő, akkor lehet.


"Ne higgyétek, hogy nincs olyan interneten végezhető network marketinges üzlet, ami nem korrekt..."


Rákerestem a GDI-re, és az első amit kiad, az kapásból a "scam". Magyarul átverés. Tényleg nagyon korrekt :D

Szerintem ne itt toborozzál magad alá balekokat.


Egy szó mint száz: az átverőkön kívül ezzel senki nem keres semmit. Ja, de igen: munkát. De azt jó sokáig ám.

2016. aug. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
[link] Nekem folamatosan fizet ki, és nem kell orrba-szájba kattintgatni nonstop.
2016. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én eddig mindössze egyetlen oldalon tudtam komolyabb pénzt keresni, az összes PTC és egyéb dolgok mindössze az értékes időm elvesztegetését segítették elő.


Az egyetlen módszer ami működik nálam, az a cikkek írása / videók Youtube-n, amikbe Affiliate linkeket ágyazok be. Ezzel már nagyon sok pénzt sikerült összeszednem. A legsikeresebb Affiliate program pedig a Blogginger.com programja.


Sajnos itt nem adhatok meg Affiliate linket, de nem is ezért írok ide, hanem hogy ti is tudjatok erről a remek módszerről :)


Amilyen cikkeket lehet a Bloggingerhez írni, csak hogy néhányat említsek: webtárhely, WordPress tárhely, hogyan csinálj weboldalt olcsón, hogyan hosztolj domaint olcsón, hogyan hozz létre webáruházat olcsón, stb.


Némi angol tudás szükséges hozzá, de ez ne riasszon el ( ha még nem tudsz ), a Google Translate a barátod :)


Sikeres pénzkeresést :)

2017. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én ezt tudom ajánlani, nekem már fizettek is. Bitcoin alapú, szóval van benne reális növekedési ráta. 10$ minimum befektetés szükséges, de nem feltétel, csak nagyban meggyorsítja az előremenetelt.

[link]

2017. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A bitcoin egy Ponzi-séma, egy nagy átbszás az egész

Kerüld el, kérdező

2019. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!