Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatnék nagyon...

Hogyan kaphatnék nagyon gyorsan pénzt? (hitel, stb. )

Figyelt kérdés
Éhen halunk ha most nem tudok valahonnan szerezni. Kérlek segítsetek.
2009. dec. 18. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Zálogházba add le aranyékszered, amit ha lesz pénzed kiválthatod!
2009. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Sose csináltam még ilyet. Mennyit adnak egy gramm aranyért, vagy ez változó?
2009. dec. 18. 11:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet.
2009. dec. 18. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni a zálogházban, ez változó, megkérdezheted több helyen is, mindegyiknél másak a föltételek.Van, ahol ezüstöt és 8 karátos aranyat is bevesznek, máshol csak 14 karátosat, van amelyik bevesz márkás porcelánt is (Zsolnay, Herendi stb.), vagy műszaki cikkre is van ahol adnak záloghitelt, érdeklődj utána.Am én is a zálogházat javaslom.
2009. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi grammja, de biztos jóval kevesebbet adnak érte a zálogházba, mintha ékszerész venné meg. De ha ékszerboltnak adod el, azt már tuti nem kapod vissza. Ennyiből jó a zálogház, ott ha van pénzed bármikor kiválthatod amit beadtál és a tied is marad az ékszer. Valamennyi "bérleti" díjat azért számolnak fel. Mi most váltottuk ki amit 10 ezerért bevettek és 11000.-ért válthattuk vissza. De ennyit megér, ha igazán megvan szorulva az ember. Érdeklődj utánna, sok sikert! :)
2009. dec. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, délután megyek is és megpróbálkozom. Életmentő volt ez az ötlet, köszönöm.

Életem legnehezebb pár napja ez, és már ennél többet képtelen vagyok dolgozni. Nektek köszönhetően talán még szép karácsonyunk is lehet. Köszönöm és boldog karácsonyt Nektek!

2009. dec. 18. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!