Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen munkát lehet kapni (és...

Reethok kérdése:

Milyen munkát lehet kapni (és milyen a fizetés) középiskolamellet?

Figyelt kérdés

19 éves férfi vagyok. Mexikón lakok 13 éve ugyhogy a magyarom nem nagyon jó, visza kel tanulnom.


2 hónapon fogok vissza menni, és nem tudtam el végezni a középiskolát itt mer papir problémám volt :/, de meg van az elsö 2 év (it 3 év a középiskola), nem tudom hogy visza fog kelleni csinálni vagy csak egy évet csinálni. De most az ekonomikai helyzetünk nem nagyon jó ugyhogy fogok keresni munkát.


Beszélek spanyolul 100% ékon (jobban írok mint 90% mexikói), és angolul 70%.


Fogok tudni kapni egy munkát? És menyi a fizetés aprox? Nem kel egy nagyon jó munka mer legaláb lakásunk van magyarországon. Közel leszek budapestre meg székesfehérvárra.


Köszonöm elörre a válaszakot.

Dávid



2014. ápr. 3. 04:14
 1/2 anonim válasza:
Iskola mellett válallhatsz diákmunkát, amivel jobban kereshetsz mint a felnőttek, mert nem vonnak adót tőled. jön a szezon, most kapkodják fel a diákokat. legelőször is keresned kell egy diákmunka portált. de az apróhirdetések között is böngészhetsz. minél több nyelvet beszélsz, annál jobb helyzetben vagy, mert például ezzel elmehetsz egy fagyis standhoz vagy burger kingbe vagy akárhova, de a nagyáruházak is foglalkoztatják a diákokat. a kereseted ha jó hónapod van a diákmunka közvetítői levonással együtt kb 80 ezer forint. :)
2014. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Így igaz!! nyelv nagyon jó pont! Ha, van ismerősöd, már most elkezdhet keresni..!Szerintem, több is lehet!!

Sok sikert!!

2014. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!