Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-rol rendeltem de nem...

Ebay-rol rendeltem de nem szallit Magyarorszagra?

Figyelt kérdés
Sajnos 1-2 rendelesnel nem neztem hogy szallit-e ide. Most megneztem, es nem...ilyenkor mi van? (Csak most kezdtem el)
2014. ápr. 3. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Buktad a penzt.
2014. ápr. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj az eladónak, hogy mi a szitu.
2014. ápr. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem bukta a penzt, miert irsz ilyen hulyeseget? Ha nem ertesz hozza, akkor menjel masik kategoriaba eszt osztani.


Eloszor is, guglizzd ki hogy ebay hasznalat, hogy megtanuld hogy kell hasznalni. Legkozelebb pontosan olvasd vegig a leirast.

Tovabba, ha jol van beallitva az eladonak a listazasa, akkor nem is engedi a rendszer, hogy olyan orszagbol vasaroljanak tole, ahova o nem postaz. Nalam le van tiltva, hogy postazzak Oroszorszagba, ezert az orosz vasarlok nem is tudjak leutni a termekeimet.

Elofordul, hogy a rendszer hibas, es meg tudsz vasarolni olyan termeket, amit nem szallitanak az orszagodba, de ebben az esetben irsz egy rovid emailt az eladonak es o visszakuldi a penzt. De az is lehet hogy kivetelt tesz veled es megis elpostazza a termket.

Ha az elado nem reagal vagy nem ugy ahogy te szeretned, akkor nyitsz egy ugyet (open case) es az eBay majd segit megoldani a problemat.


Az eBayben pont az a jo, hogy kevesbe tudnak atverni, mint pl. a vateran.


Ha nem megy az angol szolj es segitunk mit irj neki.

2014. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!