Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék ebay-el...

Segítséget kérnék ebay-el kapcsolatban!?

Figyelt kérdés
Nos rendeltem ebay-en ajándékot ballagásra és arra kattintottam h postal order. Valaki meg tudná mondani hogy mi ez és hogy hogy kell csinálni? (csak értelmeseket, mert kezdő vagyok még ebay-en)

2014. ápr. 14. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

-postai utalvány.

Vagyis úgy kérted a postát, hogy átvételkor alá kell majd írnod a kézbesítési utalványt.

2014. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Még egy kérdés: fizetni is kézbesítés után kell?
2014. ápr. 14. 18:03
 3/4 Hintalow ***** válasza:

Az előző válaszolónak érdekes elképzelései vannak.

Kérdező: nem igazán lesz jó amit csináltál, a postal order egy fizetési mód, hazai viszonylatban a postai pénzutalvány van legközelebb hozzá, mint pénzküldési mód.

Ráadásul a postal order elsődlegesen angliában/usában elterjedt. (jó eséllyel innen vásároltál)

Ha nagyon akarod, és az eladó rendelkezésedre bocsájtja a szükséges adatokat, nemzetközi postautalvánnyal tudod kiküldeni a pénzt. Viszont:

- Drága (nézegettem a díjtáblázatot, 1000Ft-tól indul)

- Lassú (min 1 hét)

- Semmi garanciád nincs arra az esetre, ha bármi probléma adódna, szemben az ebay-en általánosan használt paypalnál.

- Ráadásul fentebb írtam, a mi postautalványunk csak a leginkább hasonló ehhez a postal orderhez, nem biztosm, hogy kompatibilis vele.


Én azt tanácsolom, csinálj egy paypal számlát, ha még nem lenne (pár perc alatt megvan) és írj az eladónak, hogy félreértés volt, szeretnél paypallal fizetni.

2014. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! MA beszéltem a hapsival és mondta h nem probléma és neki mindenhogy jó és hogy bármikor szívesen segít ha gondom van. Szóval mégegyszer köszi.
2014. ápr. 16. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!