Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kérhetnék segítséget a teszves...

Kérhetnék segítséget a teszvesz-vatera eladóra vonatkozó szabályzatával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha fix áron szeretnék eladni mondjuk 40e forintért valamit, milyen költségeim vannak? Eladás után lehet-e csekket kérni a teszvesztől és azon befizetni az összeget?

ól értelmezem, hogy kb 3% a jutalék, és van egy pár forintos feltevési díj?


2011. máj. 20. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egyszer a feltöltési díj, amit a termék feltöltéséért fizetsz, regisztrációnként (tehát maximum 21 napra). Mind a teszveszen, mind a vaterán. 5 ezer Ft alatt 5 Ft, 40 ezer Ft-ra 20 vagy 40 Ft. Van lehetőség mindkét helyre feltölteni egy feltöltéssel, akkor az összeg (mivel két oldalról van szó) a duplája.


Ha eladod a terméket, akkor a feltöltési díjat visszakapod, viszont az eladási ár 6%-át kell fizetned (a vaterának, a teszvesznél nem tudom, egy éve ott 3% volt a jutalék).


A vaterának (ill teszvesznek) a tartozásodat (feltöltési díjak, kiemelési díjak, plusz szolgáltatások pl galéria illetve eladási jutalék) bizonyos időnként ki kell fizetned.

Kérhetsz csekkes fizetést, de annak plusz költsége van (150 vagy 250 Ft?) ugyanis ilyenkor kipostáznak neked egy csekket.

Én dombornyomott bankkártyával szoktam fizetni, ott a tranzakció rögtön megtörténik (a kártya adataidat kell megadni, pl kártyaszám, lejárati dátum, 3 karakteres azonosító és kiértesítési cím).

2011. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

POntosan így értelmeztem én is!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

2011. máj. 22. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!