Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bűncselekménynek számít az...

Bűncselekménynek számít az hogy ha fizetős oldalra regisztráltam, de nem akarok érte fizetni, nem tudom törölni magam?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 21:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Marhaság! Az IP címet nem adják ki mindenféle jött-ment lehúzósoldal üzemeltetőnek."


Az IP címet alapból látja az oldal üzemeltetője. Ez alapján fog az ügyvédje eljárást kezdeményezni.


"Ráadásul egy IP cím semmit sem bizonyítana."


Beazonosítja az internetkapcsolat "tulaját".

2014. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Na most akkor mi az igazság? Kinek van igaza? Mondjuk már egy éve azon az oldalon vagyok és nem történt semmi.
2014. ápr. 22. 17:40
 13/19 anonim ***** válasza:
Még várj pár évet, amíg megtízszereződik az adósság!
2014. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Természetesen nem magára az IP címre gondoltam, hanem a hozzá tartozó személyes adatokra. Azt csak egy büntetőeljárás vagy polgári peres eljárás keretében adja ki a szolgáltató. Ugyanakkor ez semmire sem jó, mert nem bizonyítható, hogy személy szerint ki használta a gépet az adott időpontban. Egyáltalán nem biztos, hogy az IP címhez tartozó előfizető.


Egyébként teljesen felesleges ez az egész okfejtés, mert nyilvánvaló, hogy ez esetben semmi ilyen nem fog történni. Ezek a szélhámos oldalak mind arra építenek, hogy 10-ből 1 ember beijed és fizetni fog az első e-mailre.

2014. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Azt csak egy büntetőeljárás vagy polgári peres eljárás keretében adja ki a szolgáltató."


Igen, ezt fog kezdeményezni az oldal üzemeltetője.


"Ugyanakkor ez semmire sem jó, mert nem bizonyítható, hogy személy szerint ki használta a gépet az adott időpontban. Egyáltalán nem biztos, hogy az IP címhez tartozó előfizető."


Nem érdekes, hogy ki használta a gépet, az előfizetőt fogják felelősségre vonni.


"Egyébként teljesen felesleges ez az egész okfejtés, mert nyilvánvaló, hogy ez esetben semmi ilyen nem fog történni."


Nagyon felelőtlen ez az okoskodásod. Vállalod írásban, hogy kifizeted helyette a tartozást, ha mégsem lenne igazad?

2014. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Akkor van félnivalóm? Nem akarok egy véletlenül történő regisztráció miatt fizetni. Az email címet is töröltem hogy ne kapjak tőlük üzenetet. Már 1 éve azon az oldalon vagyok.
2014. ápr. 22. 18:12
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy már tőrlöd az e-mailedet, bármit teszel már be tudnak azonosítani. Azzal, hogy a regisztrációban beixelted a felhasználási feltételeket, szabályzatot és az ok-ra kattintottál elfogadtad az abban foglaltakat és mindben benne van, hogy ha ott előfizetsz a szolgáltatásukra, jogi úton érvényesíthetik rajtad és azt fogják tenni ügyvéddel
2014. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem létezik effajta fogalom, hogy véletlen regisztráció :D Véletlenül értelemszerűen kitőltötted a rublikákat és beixeltél dolgokat ?? -.-


A neten tőrténő tevékenységnek jogi következményei vannak, itt pénzeket bankokon keresztűl utalhatsz át, ha megteszed a sajátoddal, akkor sem reklamálhatsz később, hogy jajj véletlen utaltam ide vettem fel ott pénzt

2014. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Egy hozzáértő ember válaszoljon! Nos ebből lehet bajom, kell majd fizetnem vagy mi? 1 éve regisztrálva vagyok és még sehogy sem kerestek meg. Egyik ezt írja, a másik azt. Most akkor kinek hihetnék?
2014. ápr. 22. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!