Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magányszemély tartozik nekem,...

Magányszemély tartozik nekem, hogyan lehetne a leggyorsabban és törvényes keretek között behajtani/kifizettetni vele?

Figyelt kérdés
Baráti szívességből évek óta javítom egy ismerősöm autóját. Motort kellett cserélni, de ő úgy gondolja az én hibám, hogy tönkrement a régi és az elvégzett munkát nem akarja kifizetni.Szóval tartozik majdnem negyed millió forinttal, telefont kinyomja, üzenetre nem reagál stb stb..Minden megvásárolt és beszerelt alkatrészről kértem számlát az üzletben és ezek meg is vannak. Törvényes keretek között szeretném megkapni a pénzem.
2014. ápr. 28. 23:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ti nem értitek a problémát. Még ha hosszú pereskedés után végre sikerül is jogerőre emeltetni egy ítéletet a javadra, akkor is ott van még magának a pénznek a behajtása. Ami vagy összejön, vagy nem. Olcsóbb ha leírod a veszteséget.
2014. ápr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!