Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valami probléma van a számlámm...

Jani 94 kérdése:

Valami probléma van a számlámmal és nem tudok be menni a bankba mert dolgozok és csak szombaton este érek haza akkor a barátnőm elintézheti úgy h viszi a szerződést meg a bankkártyám meg a személyimet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 14:12
 1/6 reptoid ***** válasza:
Írjatok meghatalmazást.
2014. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a szemelyidet hiaba viszi, ugyanis az nem az ove, ha azzal probalja meg 'igazolni' magat, az okirathamisitas.


mondjuk a 'valami problema van a szamlammal' szoveget kicsit kifejthetned, mert korantsem biztos, hogy a baratnodnek kiadnak minden szukseges adatot, akar meg ha meghatalmazassal is megy oda.

2014. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem volt egy ideig a számlámon pénz és letíltották de viszont kedden kaptam rá pénzt és azt akarnám levenni de így nem tudom mert nem engedi
2014. máj. 4. 15:08
 4/6 anonim ***** válasza:

na tisztazzuk, azert nem tiltjak le senki szamlajat, mert nincs rajta penz. maximum ha tartozasod van. ha most hirtelen erkezett penz, lehet hogy mar meg sincs, mert a tartozasaidra ment el, tehat nem fogod tudni levenni.


mondjuk nem ertem, hogy meg ha dolgozol is, ennyire nehez a bankot felhivni es telefonon tisztazni, hogy mi a helyzet?

2014. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nincs rajta tartozás mert otp junioros vagyok és az ingyenes.
2014. máj. 4. 15:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a telebankot!
2014. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!