Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha átvertek...

Mi a teendő, ha átvertek netes vásárláskor?

Figyelt kérdés

Vettem egy biciklit a jófogásról, minden épnek tűnt rajta és hibátlannak volt meghirdetve és miután kipróbáltam - 300 m-nél többet nem mentem vele - kijött a középső agy (a pedálnak a tengelye) és kiderült, hogy nem nagyon lehet megcsinálni, mert teljesen ki van kopva a menet. Beszéltem az eladóval utána és azt mondja, hogy nem adja vissza az árát. Mi a teendő? Esetleg rendőrség vagy az nem foglalkozna vele?


Ki kéne cserélni az egész láncvillát (teleszkópos bicikli) ha tudtok eladó olyat, mert én nem találok, légyszi írjátok meg vagy ha lehetne bele menetet vágni valami spéci szerszámmal (mert szerintem nem lehet) akkor azt jelezzétek.



2014. máj. 17. 12:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A pereskedést felejtsd el. Ha új biciklire nincs pénzed, akkor perköltségre sem lesz.


Kérdezd meg a tágabb ismeretségedet, nem tudnak-e egy esztergályost, akinek otthon is van gépe. Az sem baj, ha idősebb, majd megérted, hogy miért.

2014. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
már sikerült megoldani a problémát, a villát nem kéne cserélni (azért kellett volna, mert egyben van a középső aggyal), mert nagy nehezen belekapott a középső agyba az csavar szerűség és úgy tűnik már, hogy minden oké
2014. máj. 20. 16:12
 13/13 anonim ***** válasza:
Pofán vered az eladót.
2014. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!