Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valakinek hitelkártyája?...

Van valakinek hitelkártyája? Tapasztalatok.

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

NEVER!!!!


Hihetetlen magas kamatok, a többszörösét fogod visszafizetni.


Ha netán Budapest Bankos hitelkártyáról beszélsz, akkor most rögtön vágd szét ollóval.

2014. máj. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Alapvetően, míg betartord a játékszabályokat (csak fizetsz vele, nem veszel fel kézpént róla, stb...), és időben visszafizetsz minden költést, akkor te jársz jobban, a bank meg veszít rajtad. Ha ezeket a feltételeket nem tudod vállalni, akkor viszont biztos, hogy drága lesz neked.


Sok dologban a sima bankkártya (debit) kevésbé használható, mint a hitel kártya (credit), nekempéldául pont emiat vab hitelkártyám, mert könnyeb foglalni vele (és pont Budapest Bankos, nincs vele semmi probéma)

2014. máj. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Igen, lehet vele vásárolni, és sokáig, hosszú évekig lehet vele játszani. Viszont ha egyszer leülsz, és végig nézed a konkrét számokat, akkor rájössz arra, hogy mennyit veszítesz rajta, milyen magas a kamat. Én 8 évig használtam a BP bank hitelkártyáját, és a végén ollóval vágtam össze. NEM ok nélkül.
2014. máj. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Ja, ha meg valaki kedden megveszi, szerdán visszafizeti, akkor várjon szerdáig, és vegye meg kp.
2014. máj. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Akkor te arra vagy jó példa, hogy hogyan nem szabad használni. A bank azon keres, ha te nem vagy fegyelmezett, és nem egyenlíted ki a hitelt időben. Nekem is van hitelkártyám, mert sokat utazok, és a foglalásokat könnyebb a hitelkártyával intézni, de az éves kártyadíjon kívül nem került nekem extra költségbe, mivel a határidő előtti visszafizetés nekem ingyenes, és nem kell érte fizetni.
2014. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

és akkor havi szinten x összeget rak rá a bank ha jól értem.....?

ugy tudom kp felvenni nem érdemes vele viszont vásárolni megéri, és időben vissza kell fizetni akkor minden rendben lesz?

sokat halottam már rola h sokaknak van....és jó

2014. máj. 18. 14:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, van egy bizonyos limit, ameddig költhetsz, és azt kell kiegyenlítened. Pénzt felvenni nem szabad róla, mert iszonyatos költségei vannak, de fizetni lehet vele.
2014. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem budapest bankos van, 220.000es hitel kerettel, elozo honapom ugy nezett ki h vettem le kp.-t is, de egybe vissza tettem a 220.000at igy 1800 ft-omba kerult az, hogy hasznaltam a penzuket es meg kp. Is vettem le..
2014. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!