Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segitseg! Most atvertek?

Segitseg! Most atvertek?

Figyelt kérdés

Remelem tudtok segiteni vagy esetleg tanacsot adni! Elmentem autot nezni es lehetett arrol szo ,hogy beszamoljak az autom, alairtak velem minden fele papirt is! Megneztuk az autot de tul draga lett volna ezert masikat neztunk es azt beszeltuk , hogy ha a bank oda adja a lizinget de elutasitottak, ezert mondtam nekik , hogy addig hanyagoljuk ezt a dolgot ameddig nem lesz kello penzem egy uj autora! Rengetegszer hivogattak

es probaltak ramtukmalni , hogy vegyek fel hitelt , de en mondtam

semmi fele keppen sem!Erre kaptam egy papirt,hogy a nevemben akartak penzt felvenni,de nem akarmilyen osszeget es persze a tudtom kivul!Nos,most kaptam egy birosagi papirt , hogy a szerzodest felbontottak , persze ez is a tudtom kivul tortent es most nem keves kotbert kovetelnek! Ugyvedhez es birosaghoz fordulok! Ha esetleg tortent valakivel ilyen vagy ha esetleg valami tanacsot tudnatok adni azt nagyon meg koszonnom!



2014. máj. 20. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért vertek volna át?

Aláírtál egy kötbéres szerződést, amit nem teljesítettél, így látszólag teljesen jogosan követelik.

2014. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Ha csak nézelődtél, akkor mit írtál alá? Olvasd el szépen azt a papírt, amit aláírtál.


Ész nélkül, olvasatlanul NEM írunk alá.


Igen, valószínűleg átvertek vagy behúztak a csőbe. Egy jó ügyvéd talán tud segíteni.


És máskor ÉSSZEL!!!!!!!!!!!!

2014. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt mondtak nyugodtan alairhatom es megvarjuk a bank valaszat! Mivel elutasitottak mondtam , hogy varjunk meg akkor az auto vasarlassal! Erre tudtom nelkul felbontottak a szerzodest.Nem tartom korrektnek ezt az eljarast, plane,hogy mindig hivogattak azzal , hogy vegyek fel hitelt es amint emlitettem a nevemben akartak felvenni hitelt!
2014. máj. 20. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Aláírtad? aláírtad. Akkor?
2014. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jolvan, koszonom a valaszokat
2014. máj. 20. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
De most tényleg, mit vársz? Aláírtál egy számodra előnytelen szerződést, de mivel te azt mondtad nekik, hogy inkább várjanak, ezért majd kidobják a kukába, azzal együtt, ami teljesen jogosan jár nekik?
2014. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem csak , ha eddig penz kellet tudtak hivogatni,de azzal mar nem tudtak felkeresni , hogy mi legyen a szerzodessel!
2014. máj. 20. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!