Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-átvertek. Segítség?

Ebay-átvertek. Segítség?

Figyelt kérdés
Ebayről vásároltam még február 7.-én egy androidos tv boxot, ami mai napig nem jött meg. Vélhetőleg átverés áldozata lettem, és jó lenne ha vissza kaphatnám a pénzem, mert nem 2 fillér volt,és gondosan gyűjtögettem. A probléma az, hogy angol tudásom nem kiemelkedő, hogy megtudjam fogalmazni a problémám, inkább átlagos, aki el tud igazodni egy-két angol szó használatával. Valaki tudna nekem segíteni? Mi a teendő, hova írjak, és legfőképpen megfogalmazni? Ígérem, nem lennék hálátlan, és megjutalmaznám a fárdalmazásait. Előre is köszönöm :)

2014. ápr. 16. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Elkéstél, sok mindent ilyenkor egy negatív értékelésen kívül nem tudsz tenni. Előbb kell ébredni, és odafigyelni a paypal által nyújtott garanciák határidejére. :(
2014. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

45 napon belül kellett volna írni az eladónak.

Most már csak reménykedhetsz, hogy vissza kapod a pénzed.

Nem átverés, hanem lenyúlta valaki a csomagod.

Tényleg 2 és fél hónap után jutott eszedbe, hogy valami nincs rendben?


Az eladónak írj.


Dear XXXXX,


I haven't got this item yet. Please refund my money.


Best,


aláírás


Én ennyit szoktam írni. Olyan még nem volt, hogy ne kaptam volna vissza a pénzem.

De nem tudom, hogy tudja-e még refundolni, mert a paypalon egy idő után megszűnik ez a lehetőség. Ha nem, akkor ha vissza is kapod a PP levon 6%-os kezelési költséget.

2014. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Irj az eladonak, adj neki 24 orat hogy valaszoljon (ha a vilag masik vegen el, nem fog rogton gep ele ulni)

Ha nem valaszol, nyiss egy ugyet az eBay fele (open case)

Irhatsz meg a Paypalnak is.

Mondd azt, hogy korhazi kezeles miatt nem tudtal ez ugyben intezkedni, hatha megszannak :)


Hello,

I was in a hospital for a very long time and did not get access to internet. Please help me get my money back. To this day I have not received the item I ordered (ide ird a termek nevet/leirasat).

Thank you very much for your assistance.

Best regards,

alairas


Sok sikert!

2014. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy tracking számot nem kaptál, szerintem lenni kell, ha a rendelés mellett nincs feltüntetve kérd az eladót. Nekem volt olyan csomim ami több mint 4 hónap múlva érkezett meg.
2014. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
szívás
2015. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!