Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki nemrég nyitott számlát a...

Aki nemrég nyitott számlát a Gránit Banknál vélemények?

Figyelt kérdés
Most szeretnék nyitni, elvileg csak online lehet, ez rendben van, elvileg nincs számlavezetési díj. Bár már erről is több verziót hallottam, de elvileg csak egy éves díjat vonnak le. Ezt mikor? Vagy hogy? Tehát ha Én most megcsináltatom, de ugye még nincs semmi pénz a számlámon? Ha csak 5 hónap múlva érkezik rá pénz akkor majd csak akkor vonják le? Egy kis részletesebb leírást szeretnék az ügyintézésről, stb. Hogy tényleg megéri-e ezt választanom. 21/L

2014. jún. 3. 13:50
 1/4 anonim válasza:
0%
Rám dobtak egy gránátot.
2014. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
67%

Szia!

Ha aktuális még a kérdésed, én pont tegnap előtt nyitottam náluk számlát.

Nem online végeztem, hanem bementem a Westendben lévő ügyfélszolgálati pontra és ott csináltam személyesen. Kb 10 percet vett igénybe.

A számlavezetési díj 0Ft. Van olyan számlacsomag, ahol nincs semmilyen feltétele az ingyenességnek, de akkor ennél magasabb az átutalási jutalék és azt hiszem a kártyadíj is.

Van olyan számlacsomagjuk is, ahol feltétel van. pl amit én választottam, annál 100.000Ft-nak kell állandóan a számlán lennie, és akkor a kártyadíj és az átutalási jutalék is kedvezőbb.

A bank oldalán van egy letölthető táblázat, amiben összehasonlíthatod az egyes számlatípusok díjait. Ezt a "hirdetmények" között találod azt hiszem...


Ha bankkártyát is szeretnél, és ebből is olyan típust, aminek van kártyadíja, akkor azt akkor vonják le, ha van a számládon pénz. De értelem szerűen ha nincs rajta pénz, akkor a kártyádat se tudod semmire használni.


Amúgy ha bemész és megkérdezel ilyeneket, el fogják mondani. Én is kifaggattam ilyen részletekről az ügyintéző csajt, mielőtt megnyitottam a számlámat.

2014. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
67%

Én már másfél éve náluk vagyok 10/10.


Az összes költség:


Számlanyitástól számítva évenként és megnyitáskor a kártya díja és fenntartása (ez egy összeg). Ez az állandó költség.


Másik költség pedig a tranzakciós adó. Az ehhez hasonló költségeket nem akkor vonják le, mikor utalsz, hanem hó végén.

2014. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek! :)
2014. nov. 28. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!