Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Probuxon hol van az leírva...

Probuxon hol van az leírva hogy mennyit kell naponta lekattintani a refek utáni jóváírásért?

Figyelt kérdés
Ugye mondják hogy 4 et meg a neon is hogy 4 et de sehol nincs ez leírva számszerűen csak hogy ön ma még nem kattintott néhányat .És az hogy probuxon is a négy sárgát kell vagy lehet lila is mert nincs odaírva csak hogy kattintson néhányat .

2014. jún. 3. 21:09
 1/4 kaligula3741 válasza:
A fixeket (Fixed Advertisment) kell lekattintani - benne van a szabályzatban
2014. jún. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen tagságu vagy. Ultimatenál többet kell kattolni 4nél.
2014. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most golden vagyok és 8 fixed sárga reklám van de én nem szoktam mindet lekattintani csak négyet .


Ez az amit nem tudok hogy pontosan hányat kell lekattintani mert nem kattintom le mind mégis jóváírja másnapra a refek után a klikküket.


Azt tudom hogy a neobuxon a fixeket kell .

2014. jún. 26. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Probuxon azt írja, alapnál 4et kell, goldennél 8at
2014. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!