Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elmondanátok bárkinek, ha a...

Elmondanátok bárkinek, ha a kezetekben lenne egy olyan módszer, amivel 10-20 ezret (vagy akár többet) kereshetnétek naponta?

Figyelt kérdés
Nyílván munka nélkül,internet segítségével
2014. ápr. 15. 17:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Egy emberrel beszéltem, de őt be akarom venni, de ő is keveset tud.

Gépen, ami volt eltüntettem, de itt se sok volt.

Ennyi, jelenleg ezen vagyok, de munka meg tanulás miatt nehezen haladok.

De ha egyszer bejön életem végéig jó vagyok.

2014. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Igen.

Nyilván én ettől nem keresnék kevesebbet.

Akkor miért ne legyen jó másnak is?


Bár ilyen nem létezik!

2014. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Ez megint valami nagy "így nyerj a ruletten" játék?
2014. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Vagyis: ha tudnam hogyan kell embereket bepalizni egy pilotajatekra vagy hasonlo kamu dologra,akkor lenne annyi bor a pofamon hogy atverek masokat? Nem, nem lenne hozza gyomrom.
2014. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván nem. Hiszen ha elárulnám fűnek fának, akkor egy idő után akadna, aki napi 20e helyett napi 19e-ért is elvállalná, majd a végén már napi 2e-ért is lenne rá ember. Ergo nekem nem jutna már meló...


Ezért kamu az összes netes pénzkeresési lehetőség...

2014. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Persze én mindenkinek elmondanám, hogy meneküljenek az ezt állító szélhámosok elöl, mint amilyen te is vagy!
2014. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Had tippeljek! MLM, pilóta játék, HIYP, LiveJasmin? :D
2014. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Megírnám privát üzenetben a 8. válaszoló
2014. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ok,lehet hogy kicsit félreértettétek,itt nem ilyen "rulett meg kattintgass meg kérdőíveket tölts ki" f4szságról van szó,hanem inkább a fogadásokhoz van köze.Lehet,hogy nem hiszitek el,de 9 nap alatt 10k-ról 90k-ra mentem fel,és akkor megtörtént az amire számítottam is,hogy jött az első bukás,így visszaestem 65k-ra.Viszont ha van annyi eszem,hogy kiveszem mondjuk 20 ezrenként akkor a zsebemben van 80k plussz kicsivel több mint 1 hét alatt.
2014. ápr. 16. 11:14
 10/19 A kérdező kommentje:
és azt még hozzátenném,hogy a bukás azért volt ekkora mert elkapott a kapzsiság,normális esetben(ahogy a módszer is szól) legfeljebb 10-15-t buktam volna.
2014. ápr. 16. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!