Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dolgozott már, vagy estleg...

Dolgozott már, vagy estleg ismerőse a Mosonmagyaróvári SMR cégnél? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Jövőhéten indulok oda,nem kis távról,és nagyon kétoldaluak a hírek amit hallok. Van aki azt mondja hogy onnan menekülni kell,van aki már több éve ott van. Igyekszem pozitívan hozzáállni, igazából konkrétumot senki se mondott csak h.sz@r de hogy miért, azt nem tudom. ha valaki tud valami jelezzen .köszönöm
2014. jún. 8. 15:53
 1/5 anonim válasza:
Szia. Látom nem írt senki. Tulajdonképpen én se tudok válaszolni. Azt akarom kérdezni, hogy akkor munkába álltál az SMR nél? Ha igen, írsz néhány mondatot a munkárol, szállásrol, fizetésröl? Én is oda szeretnék menni dolgozni. Békés megyéböl. Üdv. Laci.
2015. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Igazából a kérdezőnek, már valószínűleg nem aktuális, de sokaknak még az lehet.

Aki távlatból jön, annak megéri párjával érkeznie-hacsak nem akar 5 másik hasonlóneművel egy szobában lenni- Egyedülállóak esetében, fakereszt és ámen. Hogy miért sz@r sokak szerint, azt gyorsan le is írom. Aki közvetítőn keresztül érkezik, az megtestesíti a modernkori rabszolga mintaképét. Dolgozz 270 órát 150-ért. Se túlóra pótlék, se hétvégi prémium, ellenben a hétvégi munkaválalásodat sok esetben elvárják.

A munka teljesmértékben végezhető, ám a főnökség lesz@romsága, embertelen hozzáállása dolgozóihoz, borít mindent, amit épeszű ember felépít magában egy ideális munkáról. A műszakvezetők érdeke a darabszám, akkor is, ha a kezed kétszer akorára duzzadt a kelleténél, vagy éppen ínhüvelygyulladásod van. A termelésbeni százalékot elvárják, de hátráltatják is azt.

Viszont van pozitívum is a munkahelyben. Méghozzá az, hogyha elég rátermet az ember, akár autószerelőből is lehet 300+-os fizetéssel rendelkező műszakvezető. Sok sikert!

2015. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pepecske1555 válasza:

Sziasztok !

Hát én 5 éve a gyárnál vagyok 3 évet dolgoztam folyamatosan most 2.éve vagyok gyeden !

Hogy mi a véleményem a gyárról mindenki keressen mást nem menjen oda ha én is gyes után azt fogom tenni !

Ha van túlórád nem fizetik közben szívatnak mint a kutyát !

A műszak vezető olyan veled mint ha pistájából rángatott volna ki !

Szabadságot könyörögve kapsz !

Szóval tanulj nyelvet és menj külföldre !

2017. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Valaki nem tud aktuálisabb információval szolgálni a csecsen láz óta?
2021. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 darklord88 válasza:
Én 2018-ban dolgoztam ott nekem elég jó tapasztalatom volt.Igaz mi betanulás alatt voltunk Óváron Túrkeviből jártunk fel betanulni kb 2 hónapig.Akkor a fizu 130-140 körűl volt keviben ott jóval több hiába ugyanaz a cég.Igaz mi kaptunk heti 12k kajapénzt+hotel+taxi hozott vitt munkába.A szerb sok volt akkoriban a gyárban de egy idő után megérteted magad velük.
2022. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!