Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak akkor lehet sorsjegyen...

Csak akkor lehet sorsjegyen nyerni ha a három betű azonos?

Figyelt kérdés
Ugye minden kaparós sorsjegyen el van rejtve 3 betű. Csak akkor lehet nyerni ha a három azonos? Olyan volt, hogy 2 azonos egy nem még is nyert a sorsjegy lekaparás után?
2014. jún. 10. 21:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Lehet azért nem értettem a kérdést, belülről, hivatalból ismerem a rendszert.
2015. nov. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
általában minden minden sorsjegyen meg kell ezeknek egyezni.. pl : fáraók kincse 3 db "Y" az 300 Ft-ot ér
2016. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 redeicsaba válasza:
Vgay mind a 3 betű egyezik, akkor biztosan nyerő a sorsjegy, vagy mind a 3 betű különbözik, akkor nem nyert. Olyan meg nincs, hogy 2 egyezik a harmadik nem. Vagy mind a 3 egyezik, vagy mind a 3 különböző.
2020. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha hamarabb megtalálom a betűket, minthogy a végére érnék én össze is tépem. 3 különböző az nem nyerő ...kár kooperálni rajta. Ismerek oylat aki csak a betűket kaparja le..kicsit megszállott
2021. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Dávid Benedek válasza:

Első válaszolónak!:


Édes jó Istenem. Mennyi az IQ-d? :) :)

2022. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Így 8 év távlatából, már nem biztos, hogy annyi az IQ-mint 2014-ben, kedves Beni. De akkoriban a gyártásban jelen voltam, és belülről ismertem a rendszert. Ám ha komoly gondok voltak az értelmemmel, akkor mire is kaptam a fizetésemet? Nem udvari munkás voltam.
2022. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!