Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valószínűleg megloptak, mi...

Zoli9602 kérdése:

Ha valószínűleg megloptak, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete vettem egy készüléket a neten előre utalással,magánszemélytől,postán kellett volna érkeznie,de még nem jött,nem tudom elérni az eladót,nem veszi fel a telefont,csak arra tudok gondolni ezáltal,hogy akkor megloptak,ilyen esetbe mi a teendő?

2014. jún. 12. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Elmondasz egy imát az illetőért, hogy legyen olyan szerencséje ezentúl az életben, hogy ne kényszerüljön mások meglopására. Az összeget meg leírod jótékonyságként.
2014. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

'neten előre utalással,magánszemélytől,postán'


aki hulye, mar megbocsass, azon nem lehet segiteni. MINDEN aprohirdetesi portalon nagy betukkel ott a figyelmeztetes, hogy ismeretlennek nem utalunk elore, lesz*rtad, magadtol sem volt ennyi eszed, hat most magadra vess. ne haragudj, de meg sajnalni sem tudlak.

2014. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem erre vagyok kíváncsi,hanem,hogy lehet-e valamit csinálni vele rendőrségi úton például
2014. jún. 12. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet, hogy a rendőrséget kellene megkérdezned erről, például.


Olyan nincs, hogy mi a teendő. A lehetséges teendők listája attól függ, mit szeretnél elérni.


Lelki békét? Bosszút? Megkapni a készüléket? Visszakapni a pénzedet? Okosabbá válni? Mit szeretnél?

2014. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy félelmetes, hogy olyan emberek, akik magukról sem tudnak felelősen dönteni, választási jogot ebben az országban, és rólunk is dönthetnek!!!
2014. jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!