Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi ideig dolgoztatható a...

Mennyi ideig dolgoztatható a munkavállaló egybefüggően?

Figyelt kérdés

3 havi munkaidőkeretünk van, az ezzel járó munkaidő beosztással és pihenőidő kérdéssel tisztában vagyok.

Amit viszont nem tudok, az az, hogy mennyi ideig dolgoztatható a munkavállaló 12 óra/napos munkavégzéssel?

Konkrétum: hétfőtől vasárnapig 12 óráztunk, majd hétfőtől péntekig 8 órában dolgozunk. Valós pihenőnapot nem kapunk, a rendszerben úgy oldják meg, hogy a vasárnapra pihenőnapot állítanak, azt kifizetik túlórában - így elvileg volt pihenőnap a 6.nap után, gyakorlatban viszont aznap is 12 órát dolgoztunk és még után lehúzunk 5 sima 8 órás munkanapot.

Ez így törvényes és szabályos?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2014. jún. 23. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 28 napot 12 óráztam 1 huzamban, mire a tököm tele lett vele. Senki sem ellenőrzi ezeket!
2014. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!