Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért lett Magyarország...

Miért lett Magyarország kivétel ingyenes szállításnál több eladónál is? (Ebay)

Figyelt kérdés
Épp véleményezni készültem a kézhez kapott rendelést, amikor észrevettem, hogy azóta Hungary a kivételek közé került. Több eladónál is ezt láttam, Kínából, Hongkongból, különböző tartományoknál. Valaki tudja mi lehet ennek az oka? És vajon egyre kevesebb eladó vállal majd ide szállítást, vagy csak időleges a tiltólista?

2014. jún. 24. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit lopós a magyar posta. Ha tracking number nélkül adják fel ingyenes szállitással, a postán lenyúlják és sosem kapod meg. Ezt észrevették az eladók is, így fizetni kell, de leaglább nyomon követheted hol tart a cucc.
2014. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú. Nagyobb értéknél szerintem alap a tracking number, de sokszor csak ilyen pár dolláros hülyeségeket rendelek, amit igazából máshogy meg se érné megrendelni.
2014. jún. 24. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a mai napig ingyenes postával rendelek :)

Kivéve ha Angliából vásárolok ott mindig fizetek postaköltséget.De azt nem is 30 nap alatt kapom meg hanem maximum 5 nap :)

2014. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sajnos nem csak a magyar postával van a gond, hanem sok vásárlóval is, hogy eltűntnek jelzi a csomagot, és közben megérkezik neki és a pénzt meg visszakapja tehát él mint Marci hevesen és ezt tényleg sokan csinálják és ezzel (is) próbálnak védekezni nekem is van ismerősöm aki ezt csinálja és szivatja az eladókat. Minek kellene a postának pl helókittis telefontok vagy spec alkatrész? Nem olyan ostobák a dolgozók se az eladók. Minél több az ilyen visszaélés, egyre több lesz az eladók iylen kizáró feltétele.Van aki itt nyíltak írt be kérdést hogy ha letagadja az áru érkezését akkor az mennyire jó megoldás hogy ebből csináljon üzletet.... pfff.. Nagyon sok éve vagyok ebayes és egyszer azaz csak egyszer nem érkezett meg a holmi. Rettenetesen ritka. (persze azt figyelembe véve hogy milyen megbízható az eladó!)

Jobb esetben ha írsz az eladónak, esetleg bevállalja - de akkor ő is kockáztat mert nem ismer téged és nem tudja hogy te a becsületes vagy vagy nem. Bocs ha ezzel valakit sértettem de sajnos eddig ez a tapasztalat. Ja aztán volt egy amerikai eladó is, aki csak alapértelmezettként ixelte ki közép európát. tehát vannak még olyan eladók, akiknek nincs rossz tapasztalata...

2014. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!