Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy panamai cég megkárosíto...

Ha egy panamai cég megkárosított, hol tegyek feljelentést?

Figyelt kérdés

Interneten befizettem egy Panamában bejegyzett céghez, a bankszámlájuk Angliában van. Hol jelentsem fel őket? Itthon, Angliában vagy Panamában?


Hogy lehetne elérni, hogy az angliai bank kiadjon információkat a számlájukról, mert akkor talán vissza kaphatnám a pénzem?



2014. jún. 28. 13:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Istenem, de hülye vagy! Nem volt túl szép az ajánlatuk, hogy igaz legyen?!? Panamában kell feljelentést tenned.
2014. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Panamában? De Angliában van a bankszámlájuk, oda fizettem!
2014. jún. 28. 14:15
 3/18 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!

mit mondtak neked? évi 800% hozamot ígértek? komolyan nem hiszem el hogy mennyi hülye ember van hogy ilyen átlátszó dolgokkal átvernek.


tökmindegy hol van a bankszámlájuk, mivel a cég panamában van bejegyezve így el kell oda utaznod és egy helyi ügyvéd segítségével feljelentést tenni.


olvass inkább kiszamolo.hu-t akkor talán legközelebb nem ugrassz bele ilyen nyilvánvaló átverésbe

2014. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mennyi esélyem van bármit is elérni az ügyben? :(
2014. jún. 28. 23:09
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem világos, milyen alapon követelsz tőlük pénzt.
2014. jún. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Évi X hozamot ígértek, de nem kaptam semmit és a pénzem is hiába kérem!
2014. jún. 29. 02:06
 7/18 anonim ***** válasza:

egyrész gyanítom hogy a többszöri ki és vissza utazási kötlség, ügyvédi és perköltség többe kerülne mint amennyit a panamai cégnek adtál és még ha meg is nyernéd a pert akkorsem kapnál semmit mert a cégnek biztos nincs túl nagy alaptőkéje amiből rendezik a kárt, az is lehet hogy semennyi nincs mér neki, csődeljárás stb...


ez tanulópénz volt.

2014. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
És mire hivatkozva nem adják vissza a pénzed? Volt tőkegarancia?
2014. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Na de, ha itthon vagy Angliában feljelentem őket, akkor a rendőrség nem tudja lekérni a banktól az adatokat, hogy kié a cég? Akkor azon el lehetne indulni!
2014. júl. 23. 18:59
 10/18 anonim ***** válasza:
Mekkora összeget fizettél nekik?
2014. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!