Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » T-mobile mennyi idő után adja...

T-mobile mennyi idő után adja át a tartozást behajtó cégnek?

Figyelt kérdés

sajnos felhalmozódót egy nagyobb összegű t-mobil tartozásom plusz jött a ködbér is hozzá és az egészre kaptam részletfizetést. nagyon jó fej volt a t-mobil mert volt, hogy elcsúsztam vele, de sikerült velük mindig megállapodnom. sajnos az élet megint úgy hozta, hogy csuszás van a törlesztésben, megint adtak egy kis előnyt, hogy ha egy nagyobb összeget törlesztek akkor mehet tovább a részletfizetés. Nemtudom, hogy fog sikerülni ez, de az lenne a kérdésem, hogy ha átadják behajtó cégnek azokkal mennyire lehet megállapodni? ott is van részletfizetésre lehetőség?

Mert tényleg ki akarom fizetni nekik, csak mindig rosszul sülnek el a dolgok…


2014. jún. 28. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szokták egyáltalán átadni a tartozást, csak az adataidat adják át egy követeléskezelő cégnek, aki attól kezdve megpróbálja elhitetni veled, hogy most már az ő adósa vagy és mindenképpen azt szeretné, hogy csakis neki fizess, persze plusz horribilis adminisztrációs, kezelési meg ügyvédi anyámkínja dijakkal megfejelve.

Ha ez megtörténik, te továbbra is közvetlenül a T-nek fizess!!! Egy csomó pénz marad a zsebedben.

Saját tapasztalat:)

2014. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cintikebabby válasza:
Így van! én is jártam így jelenleg is ebben a cipőben vagyok egy 6000ft os tartozásból 2 hónap alatt érdekes módon 400.000ft os tartozás lett! a Creditexpresshez került az ügy és ők szabták ki ezt az összeget ez volt most kb 2 hónapja és folyamatosan zaklatnak telefonon a szüleimen mindenen keresztül utána olvastam hogy ez szabálytalan! És nekem még részlet fizetést sem engedélyeztek 3 napos haladékokat adtak a mi nap írtam nekik egy szép levelet szépen szólva dugják a seggükbe az ügyet mert hogy én ki nem fizetem az biztos! Csak fel merül ilyenkor a kérdés hogy ebből nekem valami bajom lehet? hogy nem fizetek!?
2014. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

cintikebabby

a tőketartozást ki kell fizetned, csak nem a követeléskezelőnek, hanem az eredeti partnernek. Részletfizetést sem kell kérni, én úgy csináltam, hogy mindig bementem a T-mobil bankszámlavezető bankfiókjába és befizettem éppen annyit amennyit tudtam, a megjegyzés rovatba beírtam az ügyfélszámomat, ezt csináltam addig, míg ki nem fújt a tartozás. Ehhez nincs semmilyen részletfizetési megállapodásra szükség, így csináltam és kész.

2014. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!