Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért végezhetnek a nők...

Miért végezhetnek a nők biztonsági őr tanfolyamot, ha utána sehová nem veszik fel őket?

Figyelt kérdés

Egy halom pénzt ők is kifizetnek mint mindenki más, amikor meg a leg semmitmondóbb helyre jelentkeznek, akkor meg megy a nyüszítés, hogy jaaaaaj, hát nők így meg úgy.

De amikor jelentkezik egy 70 éves bácsika, vagy egy rokkant szintén férfi, akkor ők már full extrásak.

Az már mellékes, hogy nekik nincs is meg a papírjuk, feketén dolgoznak, tehát még az sem lehet indok, hogy a munkáltatónak kevesebb dolgot kéne utánuk fizetni.


Most egy konkrét esetet írtam le, mert amikor jelentkeztem egy helyre csak és kizárólag az volt a kifogás, hogy nincs meg a papírom (akkor szó nem volt, hogy nő vagyok) és be kell hogy jelentsenek mindenképp, amikor elvégeztem a tanfolyamot akkor már az volt a kifogás, hogy nő vagyok.

Utána tudtam meg, hogy a többi napon dolgozó nincs bejelentve és egyedül csak én lettem beetetve ezzel a: "Mostantól mindenki csak végzettséggel dolgozhat itt"

dumával.


2014. júl. 10. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
én bőven láttam már női bizt őrt, de az tény, hogy nem éppen női meló.
2014. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elvégeztem a masszőri okj-t férfiként majdnem 1 millába fájt, és 10ből 9 hely azért nem vesz fel, mert csak nőket keresnek, a maradék 1 meg kék osztriga bárnak számít.


Ennyit erről. Életem egyik nagy és sokba kerülő melléfogása megszületésem után.

2014. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja, akkor nem panaszkodom, mert nekem "csak" 120 ezrem bánta.

Igen, én is látok női biztonsági őröket, ezért sem értem, hogy ha én megyek valahová (illetve van 2 nő ismerősöm, akik ugyanígy járnak) akkor mi a gond.

Nem vagyok idős, nincs semmi testi vagy akármilyen betegségem, nem vagy 20 kg, de 120 sem, nincs gyerekem, és még sokáig sorolhatnám. Amikor előnyt jelent, hogy saját kutya kell, én megjelenek a saját rottweileremmel, a 65 éves bácsika meg már majdnem a járókeretével, akkor őt válasszák.


Ja, és itt ne olyan "biztonság őr" melókat képzeljetek el, ahová tényleg kéne valami férfias erő, hanem inkább csak portás munkáról van szó, tehát egy 10 éves kislány is ott lehetne.

2014. júl. 10. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!