Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kulturális közmunka programh...

A kulturális közmunka programhoz kapcsolódó tanfolyam milyen a tapasztalatok szerint?

Figyelt kérdés
Elméletileg nekünk most ebben a hónapban indulna ez a dolog és 8 naposnak mondják. Vizsgázni is kell. Persze sok a homály mint ebbe az egész programba, de érdekelne ki kezdett el már ilyen tanfolyamot és milyennek látja?

2014. febr. 3. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:

GYMS megyében ez 3 hónapos és február végén lesz vége,vizsgákkal.De a tanáraink mondják,hogy itt csak egy egyszerű képzés folyik,nem is a tanulás a fontos,hanem hogy ezeknek az embereknek valamiféle plusszot adjanak(lelkileg),na meg ugye a pénz,amit havonta kapnak,ha normálisan végigjárják.

Egy egyszerű oklevelet kapnak a vizsgák végén,szerintem ezeken a hallottak alapján biztos(!),hogy mindenki átmegy,mert csak egy oklevél a tét,amivel semmilyen munkát nem talál.

Tehát miért járt be ez az emberke?Azért,hogy lelki plusszot kapjon(nálunk kapnak),meg a havi pénzért.

Az oklevél,meg a vizsgák csak felesleges körítés.

2014. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor ez valami más lesz. Itt is van olyan tanfolyam ami 5 hónapos és ezért fizetés jár. Viszont amire én ki vagyok véve ez a kulturális közmunka, itt egy rövid tanfolyamról beszélnek. Mellette én dolgozom 5 hónapot, de még semmit nem tudok róla, hogy mi vár rám tanfolyam címén. Ezért gondoltam rákérdezek hátha valaki már tapasztalt valamit. Van hely ahol ma kezdték pl és 8 napos lesz összesen 40 óra.
2014. febr. 3. 21:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Meg azt se felejtsük ki, hogy ezek a szemetek a munkaügyi statisztikákat akarják kozmetikázni. Nem véletlen, hogy áprilisig tartanak ezek.

Értelme amúgy tényleg nincs az egész "népbutításnak".


Kulturális közmunka? Vicc az egész! Amikor ezerszám vannak diplomás művelődésszervezők munka nélkül.

2014. febr. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Meg azt se felejtsük ki, hogy ezek a szemetek a munkaügyi statisztikákat akarják kozmetikázni. Nem véletlen, hogy áprilisig tartanak ezek, pont a választásokig.


Értelme amúgy tényleg nincs az egész "népbutításnak".


Kulturális közmunka? Vicc az egész! Amikor ezerszám vannak diplomás művelődésszervezők munka nélkül.

2014. febr. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van olyan aki elvégezte már a hozzá kapcsolódó 8 napos tanfolyamot?
2014. febr. 10. 23:20
 6/10 anonim válasza:
Nekünk is lesz, de nem tudni róla semmit. Te kiderítettél már valamit, vagy túl vagy rajta?
2014. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen már túl vagyok rajta tegnap vizsgáztunk le 8 nap tanulás után. Utánunk már hétfőn indul az új csoport.
2014. febr. 28. 00:47
 8/10 anonim válasza:
Én is ebben a programban veszek részt,majd pár hét múlva lesz a suli. Szóbeli és írásbeli is volt? Abból kellett, amit 8 nap alatt elmondtak? Köszi a választ. :-)
2014. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez nagyon jó. Nekem tetszik. Sokan vagyunk fiatalok, sőt szinte csak fiatalok vagyunk, így elég élvezetes. Mindenki nagyon értelmes, okos és jól képzett (mondjuk ez szomorú olyan téren, hogy azért diplomások sokasága van ilyen dolgokban benne), de elég hasznos dolgokról hallunk. Vizsgázás nálunk írásbeli lesz. Nem könnyű állítólag és az anyag, amit tanulunk elég sok és elég magas szintű. Nyilván 8 nap alatt sokra nem megy vele az ember, de azért nem rossz. Viszont gyűlölöm a kormányt, amiért így kicsesz az emberekkel és fals eredményeket generál a munkaerőpiaci helyzetről.
2014. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekünk most említették, hogy lesz egy 4 hetes tanfolyam. Miben áll ez tulajdonképpen? Erről még nem írt itt senki. Mit tanulunk, milyen tárgyakat?
2015. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!