Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Youtube pénzkeresés. Hogyan?

Youtube pénzkeresés. Hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék indítani egy csatornát Youtube-n.

Minecraft Hardcore videókat tennék fel, amiket én veszek fel. Alatta beszélnék is.

Ezzel így lehetne keresni?



2014. júl. 14. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Rajtad kívül kb. 6 000 000 ugyanilyen videós van. Valami egyedit találj ki ( a gameplay-ek nem azok ).

Ha elég sok feliratkozód lesz, valaki észreveszesz és támogat.

De tudod mit? Elég sok 12, 14 éves youtube-er van, inkább tanulj és dolgozz felnőtt korodban. 1:10 000 000 000 000 000-hoz az esélye, hogy olyan sikeres leszel mint pewdiepie, mínusz 6 nulla az esélye, hogy sikeres leszel.

2014. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
89%

azzal hogy csak videokat raksz fel azzal nem fogsz keresni elöbb kéne reklámozni a video elött és után ezt neked kell megtenned... azt nemtudom hogy csináld de abbol hogy csak vidfeokat raksz fel abbol nem fogsz keresni.

Én támogatom az ötletedet csináld csak ha ez jol esik ha meg már nagyon hirtes vagy meg sokan néznek akkor azok a kis pár perces reklámok sokat fognak érni...

Ismerek egy videost szinte csak Minecraftos videokat készít (néha csinál más gameplay-okat is) de rengeteget keres ezzel a videozással... ugyhogy én csak biztatlak ebben az ügyben. :) sok sikert

2014. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

"egy videost szinte csak Minecraftos videokat készít (néha csinál más gameplay-okat is) de rengeteget keres"


ja csak ő nem ma kezdte az ipart, hanem 2-3 évvel ezelőtt, amikor a minecraft megjelent, mára már ismert játék

2014. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Csak mondom, hogy PewDiePie azért népszerű, mert egyedi játékokkal játszik, mindig tud valami pozitívat mondani egy játékról. Pl játszik RPG makeres játékokkal, amik annyira nem ismertek (ilyen körökben) és érdekessé teszi a kommentárával. Én pl az Ibet kezdtem el miatta játszani, és az egyik legnagyobb játékélményem lett.

A Smosh Games pedig megint más; ők már a YouTube kezdeténél videókat tettek fel, és amikor elkezdték a gamer csatornájukat, már minimum 10 000 000 feliratkozójuk volt és a MariCraft és főként ezért nézett, mert már ismert emberek játszanak.

Nem mellesleg a Minecraftal minden 2. gamer csatorna foglalkozik. Ha már gamer, keress olya játékokat, amiket kevesen játszottak még, vagy esetleg nem ismertek annyira. Nem kell feltétlenül jóknak lenniük, a lényeg a vicc. Ne haragudj, de senki nem kíváncsi arra, ahogy monoton hangon mondod, hogyan építesz.

Alapjába véve lehet ezzel keresni, de csak akkor, ha van közönséged. ;D Először egy megfelelő számú feliratkozóra van szükséged (20 000, ha jól emlékszem, de googlezz utána, mert nem vagyok benne biztos), akkor a YouTube-al partnerek lesztek, vagyis a videóidnál feltüntetett reklámokért pénzt kapsz. A feliratkozókért nem. Csak a reklámokért. A pontos miért-hogyanra keress rá, ez csak nagyjából az, hogy mit várhatsz el ettől. Szóval ne indíts még egy felesleges YouTube-gamer csatornát, aminek a Minecraft a szíve-lelke; csinálj vlogokat, tutorialokat, bármit, amihez tehetséged van, nem hinném, hogy ez lenne a te 'különleges' tehetséged.

Pár YouTuber, akiket érdemes lenne megnézned, hogy tudd, mire van kereslet:

Smosh, PewDiePie, iJustine, Fine Brothers, vlogbrothers, tyleroakley, amazingphil, danisnotonfire, AVBytes, ShaneDawsonTV, WatchUsLiveAndStuff, mostlymelanie, CutiePieMarzia, EpicMealTime, ERB, IISuperwomanII

Pár magyar: Hollywood Hírügynökség, GoodLike, Videómánia

Először rágd magad át a YT szubkultúráján, utána gondolkozz csatornakészítésen. Majd találj ki egy kicsit jobb témát. Utána csináld meg a csatornádat. És végül ne hagyd abba úgy 2 hét után, csak azért mert a mások alatti hirdetés nem jött be. :D

Sok sikert. :)

2014. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A magyarokhoz én még James-t is odaraknám. Neki is több mint 100.000 feliratkozója van.

Egy próbát megér szerintem. Lehet megpróbálom.

Persze olyan sokat egy magyar nem hiszem hogy keresne.

2014. júl. 16. 15:04
 7/11 anonim válasza:

Ha valódi bevételre vágysz angolul kell videókat csinálnod.(lásd. NettyScrible (A legnagybb magyar által készített csatorna 280 000 feliratkozóval(ha nem hiszed nézd meg a magyar youtubeosok top 100-as listáját))) Ha csak aprópénzre akkor csináld magyarul.(már 3000 feliratkozótól is lehet partnerséget kapni)

De a lényeg... A MINŐSÉG nomeg az ötlet senki sem fog egy szar hang és képminőségű vágatlan videót.A tartalomról.: valami újat kell adnod ím élő példák.: Pewdie ő volt az első csak horror játékokkal játszó youtube-os (ez azóta persze változott) ITbárány (mára már szinte senki sem ismeri az igaz de ez azért van mert megunta a videózást) ő volt az aki először játszott minecraftal magyarul fénykorába az akkor soknak számító 15 000 feliratkozót is elérte. Dumaragu: Az első magyar humoros animáció sorozat jó minőséggel megfűszerezve. Sirius: Az első magyar redstone tutorial videójat mutató csatorna volt. Netty Scribble: Az első igényes pewdiepie animáció készítője.Freddy: Az első magyar játék tesztelő és kritikus. És még sorolhatnám.Szóval olyan tartalom kell amiről még nincs videó érdekli az embereket és IGÉNYES (úgy ahogy).Munka nélkül nincsen siker(csak az előttem válaszoló által leírt szám esélyében) ha viszont igényes az amit csinálsz nagyobb esélyed van a befutásra.De a magyar vidó pénz max egy kis zsebpénznek felel meg.

2014. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Elnézést a betű hibákért a telefonomról nehéz hibátlanul írni.
2014. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nem azért de a minecraftal nem fogsz pénzt szerezni,én még most szólok max pár százast azt cs.A minecraftrol sok 8-9 éves csinál videót (mondjuk szerintem pont nekik való) de nem olyan nagy szám... főleg h nagyon nagyon sok video van róla tehát javasolnám h valami egyedibe kezdj bele! játssz pl. Warthunder-t vagy WOT-ot és (ne csak egy játékkal nyomd szerintem mert az elég unalmas) az elejétöl kezd csinálni mert ha pont a közepébe vágysz bele akkor elveszik az a bizonyos "bevezető" része... ez csak az én véleményem azért sok sikert! és ha ezt elolvastad akkor érdeklődni szeretnék h mi a youtube neved. sok szerencsét :)
2015. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
közepébe vágsz bele*( akart lenni :) )
2015. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!