Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MEGKERÜLT AZ ALVÁLLALKOZÓM!...

MEGKERÜLT AZ ALVÁLLALKOZÓM! Tudtok olyan fórumot, nem fizetős linket, ahol a nem megbízható cégeket lehet megtalálni? Szállítmányozással foglalkozunk, és az alvállalkozóm direktbe bement a megbízómhoz.

Figyelt kérdés
Nyilván való, hogy ezzel nekem kárt okozott, de mivel ez egy "multi", ezért sok esélyem nincs ellene nyerni, és a munkám is ugorhat. Azonban, ha lenne egy ilyen oldal, ahol az ominózus "megkerülős" cégeket fel lehet rakni, annak örülnék. Előre köszi az értelmes válaszokat.

2014. júl. 24. 19:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj mar de miert nyomorult?! Azert mert kiakart hagyni teged aki erdemi munkat nem vegzett es ezaltal olcsobban vegezne el a munkat?! Jol jar mindenki mert o ugyanannyiert csinalja mint eddig amit toled kap, a ceg is jol jar mert olcsobban jut a szolgaltatashoz es csak TE maradsz hoppon mert csak szervezgetnel... Ilyen az ELET!!!
2014. aug. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

Több milliót fizettem ki úgy alvállalkozóknak, hogy hozzám nem jött be a pénz, a megrendelők becsődöltek.

Szóval ilyen esetben jó az általam nyújtott biztonság, vagy nem kellek én oda, oldják meg egymás között.

A szállítmányozón keresztül jut be sok esetben egy céghez egy fuvarozó, a szállítmányozó hírneve, közös együttműködés a garancia arra, hogy az igényeknek megfelelően el vannak végezve a feladatok, sok esetben elküldik a francba, ha Kis Józsi idegenként betelefonál (és meg is teszik, tapasztalatból tudom)hogy Ő is tudna fuvarozni. A szállítmányozónak köszönheti, hogy beállhat a kapun.


Tévedés, ha valaki azt hiszi, hogy egy termelő gyárnál (szinte precíziós termelésellátás)Kis Józsinak a -20 EUR-os ajánlatától hasra esnek.

Nem az a baj, ha Kis Józsi munkát keres, a piac szabad, hanem az ha a szállítmányozó mögül előbújva, onnan szerzett információkkal próbál az adott cégnél előrébb jutni, ennyi.

2014. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Nem az a baj, ha Kis Józsi munkát keres, a piac szabad, hanem az ha a szállítmányozó mögül előbújva, onnan szerzett információkkal próbál az adott cégnél előrébb jutni, ennyi."


Pontosan kinek is "baj" ez? Ha a szállítmányozónak van olyan kapcsolata a megrendelővel, tud plusz szolgáltatást nyújtani a megrendelő számára, nincs félnivalója. Ennyi.

2014. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Így van, nekem fő ügyfeleknél nincs is félnivalóm, de Kis Józsinak igen, mert ezzel együtt a többi munka is ugorhat.
2014. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!