Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Skrill online pénztárca. Hogy...

Adrian0312 kérdése:

Skrill online pénztárca. Hogy kell le venni, feltölteni pénzt?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltam egy Skrill számlát. Levettek elvileg 370 ft-ot kb a számlámról? (nem tűnt fel, hogy kevesebb lenne a számlámon...


Ha akarok utalni pénzt az Unibetre (online sportfogadó oldal) de Skrillen keresztül azt, hogy kell? OTP számlámról kell utalnom pénzt először a Skrill-re és utána onnan tovább az Unibetre ezt tudom.. de pontosan, hogy kell?


Regisztrációnál a NON Gamblinget választottam ez nem baj? Át lehet valahol állítani?


Valaki olyan válaszoljon aki szokott Skrill-t használni :)


Köszi előre is.


2014. júl. 26. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Eleve nem értem, hogy ha szerencsejátékra akarod használni akkor minek jelölted be a non gamblinget, senki nem használja másra. Megváltoztatni csak úgy tudod ,ha felhívod őket telefonon, hiába írsz nekik nem fognak válaszolni. Az OTP-t felejtsd el, nemzetközi utalással lehetne csak feltölteni ami nagyon de nagyon de nagyon drága, és ha valamit nem jól adsz meg, akkor visszajön a pénz, és felszámolnak vagy 2000ft-ot,én ezt tapasztalatból tudom.

Legolcsóbban és leggyorsabban úgy tudod feltölteni a skrilled, ha veszel bitcoint és azt egy trader segítségével beváltod skill pénzre éppen olyanra amilyenre neked szükséged van, hogy ne legyen átváltási plusz költség. Remélem tudtam segíteni.

2014. júl. 28. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!