Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek kaphatunk egyszeri...

Szerintetek kaphatunk egyszeri, rendkivüli támogatást az önkormányzattól?

Figyelt kérdés
Férjem 170e fizetést és gyedet kap,én 25ezret. 2 kisgyerekünk van. 4 éves a nagy,kicsi 17hós. Azért szeretnénk kérni,mert a nagynagy szemüvegre van szüksége. De a gond h 40ezerbe kerül.ha nemlenne iskolakezdési akció akkor 60ezer lenne. S a kicsi most megy bölcsibe. Eddig gyest kaptam de most a kicsi 1 éves korától gyedet igényeltük. Szerintetek van esély h kapjunk valamit? Ismerősnek kifizették a szemüveget a gyereknek....az előző szemüveg csak 18 volt de akkor az más akció volt s kiderult nem is jó a gyerek szemére.
2014. aug. 3. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, de 170e-s fizetésre nem fognak méltányosságot ítélni.
2014. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
170ezres fizetésre a gyed sem kevés, szóval nem fogtok kapni. Még gyed nélkül is bőven meghaladnátok az egy főre eső jövedelmet.
2014. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor félre értetek. 170ezer a Férjem Teljes jövedelme. Ebben benne van a fizu es a gyed. Gyed ca.65/70 s 110 a fizu. Akkor holnap Felhívom az önkormányzatot..
2014. aug. 3. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, hol laktok, de az önkormányzatok 99%-a a törvényben előírt legalacsonyabb összeget, az öregségi nyugdíjminimum 130%-át határozza meg egy főre eső jövedelemnek.

ez 37.050 ft. Ha ezt szrzod néggyel, csak a férjed ellátsa több, mint a minimum. És akkor ebben nincs benne, amit te kapsz.

2014. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtatok. Felhívtam az önkormányzatot s kell irni egy levelet egy közalapítványnak s akkor lehet kapunk. A gond h 3 hó múlva kontroll s akkor lehet újra masik szemüveget kell csinálni.
2014. aug. 6. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!