Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Havonta kb mennyi pénzt...

Havonta kb mennyi pénzt költötök ételre, italra?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Elég sokat. Egyelőre csak ketten vagyunk a férjemmel, de szerintem 60-70 ezer elmegy kajára havonta, mert rengeteget eszünk. Azt, hogy hogy nem vagyunk 80 tonnásak, komolyan nem értem :D
2014. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szántóvető ***** válasza:
42%
ki?egyedülállóra vagy nagycsaládosra vagy kíváncsi?én kb.200 eurot havonta.
2014. aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
kb 25-35e 1 főre, megmondom, hogy nem szoktam számolni.
2014. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Én mindennap - ugyanabban - az étteremben ebédelek, vacsorára meg van, hogy rendelek kaját, reggelizni nem mindig szoktam.

Alkoholos italt idejét sem tudom, mikor ittam utoljára, általában kólát vagy jeges teát iszom.

Olyan 100-120 ezer Ft közöttire saccolnám, de bevallom őszintén, nem számoltam össze még sosem.

2014. aug. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Egyedülálló anyuka vagyok ovis kisfiúval.

A magánoviban a 20 napos hónapban 20.000 Ft az étkezés neki, én is kb. napi 1.000 Ft körül rendelek magamnak ebédet.

Ezen felül a hétvége egész napok és a hétköznapokon a reggeli/vacsora van még.

Hétköznapi is szinte minden nap főzök este valami gyorsat és egészségeset, nálunk sok gyümölcs, zöldség és minőségi hús, alapanya fogy el.

Alkohol, szénsavas üdítők, nassok nem jellemzőek, de így is kb. 80 eFt-ot költök élelmiszerre, étkezésre, időnként étterembe is megyünk, az nem feltétlenül jön ki ebből az összegből.

2014. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Kb. 100 ezer ft (két felnőtt, 3 gyerek, de ebből a két fiam 16 évesek csak 2 hétig vannak nálunk).
2014. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
150 + az étterem havi 1-2 alkalommal es + a rendelt kaják. 2felnőtt és egy baba
2014. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kb olyan 80 rongy megy el nekem egy személyben,piába nagyon kevés van víz,imádom azt iszom.
2015. máj. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!