Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » München környékén olcsó és...

München környékén olcsó és klassz város?

Figyelt kérdés
Mindenféleképpen München környékén szeretnék letelepedni, méghozzá inkább tőle délre, hogy közel legyen az osztrák határ is, de a legfontosabb, hogy olyan város legyen, ahonnan nagyon jó a tömegközlekedés München-be, tehát nem egy poros kisváros vagy falu. És olcsóbb mint München. Én Rosenheim-ot találtam arrafelé, de nem tudom, hogy mennyire modern az a hely. Minden okos tanácsot szivesen fogadok!:)

2014. aug. 8. 12:36
1 2
 1/13 The KID válasza:
Mi a francért itt kérdezed meg? Vegyél elő egy térképet és nézd meg. Aztán ott van a google térkép is, ha nincs térképed.
2014. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Aham...és majd a térkép megmondja, hogy melyik város az olcsó és klassz és milyen ott élni, ember?! Látom valaki bal lábbal kelt fel..
2014. aug. 8. 13:45
 3/13 anonim ***** válasza:

Olcsó: Bevándorlótelep, esetleg a lecsúszott német középosztály élőhelye, semmiképp sem klasszikus bajor település.


Egyébként igen...térkép, fogod a Google Mapset és Google Earthtöt nézelődsz, akadnak helyek, ami arrafelé is elérhetőek StreetViewel, végignézheted az összes utcát, mintha te járnál arra. De ha nincs, akkor is marad a Picasa, ahol a környékről készült geotaggelt képeket találsz (ezek mondjuk gyakran túlzó művészi beállítással rendelkeznek, ami nem mindig adja vissza a valóságot).

2014. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát ti tényleg nem vagytok komplettek :D te jó ég, remélem nem ez az átlagos felfogóképesség a gyk-n :S..
2014. aug. 8. 14:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem értem, arra vagy kiváncsi, hogy milyenek azok a helyek, nem? Akkor vagy elutazol, s megnézed, vagy virtuálisan teszed ugyanezt. Én vagy 10-15 éve nem jártam arra, biztos sokminden változott, de ha ott akarnék letelepedni, biztos a saját, s nem mások benyomásaira hagyatkoznék. Nem az a fontos, hogy mondjuk nekem milyen pl. Tiszaújváros, Kazincbarcika vagy most épp Rosentheim, hanem neked, mert te akarsz ott élni.
2014. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Aham...majd én eldöntöm, hogy nekem mi az érdekes, jó? És kérem, hogy csak olyan válaszoljon aki nem rég élt azon a környéken, vagy rokona, ismerőse lakik ott, vagy hallott valami hasznosat. Köszönöm ;)
2014. aug. 8. 14:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ezt mondatam én is, hogy te majd eldöntöd, hogy "neked mi az érdekes"! Tele van egyébként kint élők tapasztalataival az internet, attól hogy felteszed a kérdést, még nem fog a szádba repülni az információ, ha csak annyit beírnál a böngésződbe mondjuk, hogy "München és környékén élő magyarok" máris okosabb lennél.
2014. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Na most meg már azt is megakarod nekem mondani, hogy hol tehetek fel kérdést meg hol nem, ÉN a gyk-n akarom megkérdezni, felfogod? Ha a kérdésre nem tudsz válaszolni, akkor meg minek írsz egyáltalán?? Nem értem, feleslegesen koptatod a billentyűzetet.

Még mindig várom normális válaszolók normális válaszait, csakis a kérdésre válaszolva. Köszönöm.

2014. aug. 8. 14:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyébként ugye nő vagy? És esetleg szőke?
2014. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Pontosan. Eltaláltad ;) És akkor mi van?

Megint nem sikerült a kérdésre válaszolni...

2014. aug. 8. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!