Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » München környékén olcsó és...

München környékén olcsó és klassz város?

Figyelt kérdés
Mindenféleképpen München környékén szeretnék letelepedni, méghozzá inkább tőle délre, hogy közel legyen az osztrák határ is, de a legfontosabb, hogy olyan város legyen, ahonnan nagyon jó a tömegközlekedés München-be, tehát nem egy poros kisváros vagy falu. És olcsóbb mint München. Én Rosenheim-ot találtam arrafelé, de nem tudom, hogy mennyire modern az a hely. Minden okos tanácsot szivesen fogadok!:)

2014. aug. 8. 12:36
1 2
 11/13 anonim válasza:

Te abba a HP kategóriába tartozol.


Ui.: Nem a házi pálinkára gondoltam... (csak mert szőke vagy)

2014. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 optikacska válasza:
én délre lakom münchentől. Szerintem csak abban gondolkozz milyen a tömegközlekedés München irányába, gondolom ott akarsz dolgozni. Lepukkant városokat itt még nem láttam. Nem magyarország szinten kell gondolkozni. A városom neve geretsried, tőle kb 4 km-re van wolfratshausen ahonnan vonat indul münchenbe. A lényeg, hogy nálunk van Lidl netto Aldi kaufland REWE benzinkutak bankok, ugyanígy wolfratshausenben is, ott van kórház is, na meg így megy ez szinte mindenhol.
2014. aug. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

München fasza város!

Szeretem laktam ott egy ideig. ;-)

Csak Drága nagyon az albérlet.

Rengetem magyar rengeteg látnivaló.

2014. szept. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!