Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az anyja kínját bajoskodik...

Mi az anyja kínját bajoskodik velem a telekom?

Figyelt kérdés

Volt egy Mix előfizetésem, januáran lejárt a hűségidő. Nem tudtam lemondani, mert csak személyesen lehetett, én pedig külföldön tartózkodom. Júniusban voltunk otthon egy hetet, akkor ezt is elintéztem, átváltottam Dominóra. Gondoltam, nem kér az enni, és ha valaki keres itthonról, akkor mégis elérhető vagyok.

Egy barátomat bíztam meg a hivatalos ügyek intézésével, már, ami még lehetséges, mert mindent megszüntettem. Folyószámlától kezdve mindent, még a házat is eladtam.

No, erre most telefonál a barátom, hogy kaptam egy levelet a telekomtól, amelyben 12 ezer Ft-ot követelnek tőlem, valami elmaradás címén. Jelzem, folyószámláról történt az előfizetés díjtörlesztése, ennek értelmében sdoha semmi elmaradásom nem volt. Akkor most mi a túrót akarnak?


2014. aug. 8. 21:50
 1/2 anonim válasza:
Pukiznom kell majd utána elmondom hogy mit akarnak.:D
2014. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Gondoltam, nem kér az enni,Gondoltam, nem kér az enni,"


Éhes lett oszt evett 12 ezerért.

2014. aug. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!