Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkabért terhelő letiltás...

Munkabért terhelő letiltás kiszámítása? Kicsit kacifántos kamatszámításról lenne szó.

Figyelt kérdés
Sorrendben így fest a letiltás; munkadíj, ktgátalány, végrehajtási ktg, ktgrész, perktg, xy dátumig a főkövetelés kamata összesen, aztán a főkövetelés után a kifizetés napjáig x kamat , aztán valami összeg,( ami nem tudom hogy jött ki ) után fizetendő a kifizetés napjáig szintés x kamat, aztán a főkövetelés. Sorrendben levontam az összegeket, elértem odaáig hogy a végrehajtó által kiszámolt kamatot is levontam, így most következik a kifizetés napjáig számítandó kamat és a főkövetelés. Így számoltam, legalábbis eddig más esetekben, hogy a főkövetelés és a kamat ment párhuzamosan, ugye így csökkent együtt. nade az a számomra Random szám az mi lehet? A végrehajtó iroda szerint ezt nekem kéne tudom.Nekik finguk sincs. Nem vagyok jogász, nyilván nem a jogászok számfejtik a bért.....SZóval nincs kihez fordulni, ennyi.

2014. aug. 11. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha látnám a végrehajtási értesítőt, lehet, hogy tudnék segíteni...

Ha el tudod és akarod küldeni, írj privátban, megoldjuk.

Természetesen a személyes adatokat takard ki!

2014. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Holnap reggel ha bent leszek a munkahelyemen akkor írok privit, annyira nem sürgős, hogy holnap meglegyen. Valahogy megpróbálom lemásolni, kitörölni a személyes infókat. Előre is köszi, hogy segítesz.
2014. aug. 11. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Honfitársam!


Ha Önnel szemben van végrehajtási eljárás akkor bizonyára kapott írásos letiltás, hogy mekkora összeget kell a munkátltatójának átutalni - ott tételesen felsorolásra kerül mindez. üdv.

2014. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!