Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkakeresésnél hátrány az,...

Munkakeresésnél hátrány az, ha közben esti tanfolyamra járok?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy heti 2 napra kérnem kell a munkaadónál, hogy azokon a napokon ne rakjon már be délutános műszakba, mert esti képzésre járok... a munkaadók mennyire tolerálják azt, ha valaki munka mellett esti iskolába jár?
2014. aug. 11. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Munkahely válogatja.
2014. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Munkahelytől függ. Én anno annak idején estin tanultam az érettségit, és pont munkát kerestem. Az egyik helyen amikor megbeszéltük, hogy felvesznek, én mielőtt szerződést írtunk volna, megemlítettem, hogy esti suliba járok, és heti 2 alkalommal nem fogok tudni túlórázni, vagyis kedden és csütörtökön csak a rendes 9 órai munkámat végzem el, és nem órázok, de a többi nap, és hétvégén igen. A főnöknek nem tetszett, és kijelentette, hogy őt nem érdekli az érettségi, így nem tolerálja a 2 napos túlóra kiesést. Így nem mentem oda dolgozni. A másik munkahelyen ahol szintén alkalmaztak, ott tolerálták. Sőt, amikor érettségizni mentem, még rendkívüli szabit is adott a főnök.
2014. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!