Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A (német) kiadó honlapján...

Bárzsing kérdése:

A (német) kiadó honlapján rendeltem meg egy könyvet, a BILL ME fizetési opciót választva. Lehet, hogy valamit elszúrtam? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Mivel a bankkártyás fizetésnél meg kellett volna adnom a pin kódomat, ezért inkább ezt a fizetési módot választottam. Nem volt róla egyéb információ, én ezt valahogy úgy képzeltem el, hogy majd valamikor kapok egy csekket, amit be kell fizetnem, aztán majd utána valamikor a könyvet is postázzák.

Nyilván sejtettem, hogy mivel külföldről van szó, nem 2 hét lesz ez a procedúra, de július 8-án adtam fel a rendelést és még semmit nem kaptam (csekket sem). Ezért felmerült bennem a gyanú, hogy talán ez az egész nem az én elképzeléseim szerint működik.



2014. aug. 12. 14:43
 1/3 Hintalow ***** válasza:

Nemzetközi viszonylatban nem fognak csekket küldözgetni.

A hanlapjukon mit írnak róla? Milyen adatokat kértek a vásásrláskor? Milyen infókat kaptál tőlük mailben vagy bárhol utána?

2014. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hintalow ***** válasza:
Közben megnéztem a Thieme.com-on, ott a bill me annyi, hogy majd kapsz egy számlát a fizetés részleteiről. Gondolom utalni kell nekik (nemzetközi utalás sajna nem olcsó, a legtöbb banknál 5-10 eur minimumdíjja van)
2014. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Azért nem is gondoltam utalásra, mert az e-mailben csak az "előszámlát" küldték el, bankszámlaszámot, ahova utalni kéne, nem. De a honlapon se nagyon találtam ilyet.

2014. aug. 14. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!