Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az albérlőm 2 havi albérlet...

Az albérlőm 2 havi albérlet és 2 havi rezsi megfizetése nélkül piszkot, károkat hagyva lelépett ismeretlen helyre. Mi tévő legyek, ez rendőrségi ügy, hogy kiderítsük hová költözött, vagy ügyvédet kell fogadjak?

Figyelt kérdés

A kár kb. 200 ezer forint+ a rongálás.A falakra gyerekek rajzoltak, a konyhaajtó üvege kitörve, stb.

60 ezer forint kauciót adott, igaz de abból a rongálás rendbetétele sem jön ki.Törvényesen számlával adtam ki a lakást, adóztam utána. De bérleti szerződést csak az interneten töltöttem le nem ügyvédnél, de 2 tanú aláírta. Ez hiteles attól?


2010. jan. 16. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 2 tanúval megkötött szerződés ügyvéd nélkül is érvényes, tehetsz feljelentést a rendőrségen. Teljesen tiszta vagy.
2010. jan. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen, ha hivatalos a dolog, számlával, akkor elő kellé keríteni és behajtani rajta. Vagy így vagy úgy...
2010. jan. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hayabusa ***** válasza:
Igen,ez így hivatalos elvileg.Jelentsd őket fel nyugodtan.Ha nálad megcsinálták, másnál is meg fogják. Nekem is van " ismerősöm" aki így él.Hát, elég gyalázat.Fizesse ki, amit megrongált!
2010. jan. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!