Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen pályázatnál? lsd lentebb!

Figyelt kérdés

Még februárban beküldtem egy pályázatot. A kiírást/útmutatót természetesen figyelmesen elolvastam, és nagyon megörültem, hogy minden kritériumnak megfelelek. Küldtek egy üzenetet először arról, hogy a pályázatom érvényesnek találták, megfelel minden feltételnek, stb stb...egy hónappal később kaptam az üzenetet, hogy örömmel értesítenek nyertes pályázatról. Miután elvileg megnyertem az összeget, küldtek egy üzenetet, amiben kértek egy olyan plusz feltételt, amivel nem rendelkezem, és erről a pályázati kiírásban nem is volt szó. Válaszoltam nekik, hogy ezzel nem tudok szolgálni, ezek szerint akkor nem vagyok jogosult?

Válasz nem jött, azóta nem tudom, mi lesz.

Az lenne a kérdésem ahhoz, aki ért a pályázatokhoz, hogy szabályos e az, hogy megtörténik a pályázat kiírása, majd miután elbírálják, és megnyerem olyan feltételt is követelnek, amiről a legelején nem esett szó, és nincs benne a pályázati útmutatóban sem?

Mert ha tudom, eleve nem fogok bele az egészbe. Ilyenkor lehet e reklamálni, vagy felesleges, mert a pályázat kiíró azt csinál amit akar?

Nem kifejezetten tartom korrekt eljárásnak.


A válaszokat előre is köszönöm


2014. aug. 25. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem, természetesen nem szabályos, s igen, jogosan reklamálhatsz.
2014. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Nem szabályos, nyugodtan reklamálj!
2014. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Először is: köszönöm a válaszokat!


Másodszor, erre hogy tudok hivatkozni? Van erre valamilyen jogszabály?

2014. szept. 2. 15:08
 4/4 anonim válasza:
Támogatási Szerződés megkötéséhez a pozitív döntést követően joga van a döntéshozónak egyéb feltételeket szabnia. Ez több pályázatnál is előfordult nálunk is. A döntésről szóló levélben, amiben a feltétel is van, benne szokott lenni a kifogás benyújtásának menete, amire a levél kézhezvételét követően 10 napod van. (pályázatíró)
2014. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!