Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 20 ezer forint értékű telket...

Hyperatis kérdése:

20 ezer forint értékű telket szeretnék venni. Mennyi az ügyvéd költsége ilyen kis összegű adásvételnél? Illetve kell-e ügyvéd? Milyen papírok kellenek, hogy az enyém lehessen a telek? Mennyit kell adózni egy 500nm-es szántóföldi területért?

Figyelt kérdés
Ezek lennének a kérdéseim a választ előre is köszönöm!

2014. aug. 26. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondold át ezt a kérdést még egyszer.

20 eFt a vételár?

Nem 20 MFt vagy esetleg 2 MFt, vagy 200 eFt??

2014. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:D Nemigaz. Hogy én mindig kifogom a mentálisan sérülteket?

De, hogy többet nem használom ezt a szr oldalt az is biztos.. mo lakosságának értelmi színvonala... ez!.. feltettem 3 kérdést 1 kijelentő mondatot.. erre mi történik? A legelső brmarc beleköt az egyetlen kilyelentő mondatomba :D:D:D:D: eszméletlen komolyan !! a fszom belétek!... vége ennyi kész feladom

2014. aug. 31. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Gratulálok a magas színvonalú kommentedhez. Az első válaszoló vagyok és kikérem magamnak azt a trágár stílust, ahogy válaszolsz.


Ezek után természetesen ne várd, hogy segítsen itt neked bárki is, szégyeld magad- primitív a válaszod, téged minősít.


Azért bátorkodtam rákérdezni az összegre, mert NAGYON NEM mindegy a költségek tekintetében.

Üdv: egy adószakértő

2014. szept. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!