Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ajánlanátok olyan csoportos...

Ajánlanátok olyan csoportos vásárlási lehetőségeket, ahova érdemes belépnie egy 4-5 tagú családnak a kedvezményesebb mobiltelefon tarifák miatt?

Figyelt kérdés

A szolgáltatók oldalain publikus tarifák és lehetőségek szinte teljesen azonosak, és nem is igazán olcsók.

Ha vannak telefonszolgáltatásokra (is) szakosodott beszerző csoportok, akkor hozzájuk belépve biztosan olcsóbban is elérhetők ugyanazok a szolgáltatások.

Alacsonyabb előfizetési díjakkal, alacsonyabb percdíjakkal, stb.

Ismertek ilyen csoportokat?



#telefonálás #vásárlói csoportok #családi csomagok
2014. szept. 4. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, ma már csak a nagyon alulinformáltak vásárolnak publikus árakon. Ha valaki keres, az talál. A keresés viszont általában nem úgy történik, hogy kiírod ide, vagy guglizol egyet. Ennél azért jobban el vannak rejtve a tömegek elől a jó ajánlatok. Általában zárt körűek, meghívásosak ezek a csoportok.
2014. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát ezzel nem sokat segítettél, de mint írtad is "Ha valaki keres, az talál.". :)

Ebben bízva kérdeztem.

Googlival vagy anélkül?

Ebbe most inkább ne menjünk bele.


Bizonyos mértékig talán igazad is van az ilyen csoportok "elrejtettségét" illetőleg, de szerintem nekik is érdekük a gyarapodás, hiszen az előnyeiket (kedvezőbb tarifák, stb.) éppen a nagyságukból fakadólag tudják érvényesíteni.

Ha igazad van, már csak olyan ismerőst kell találnom, aki tagja egy ilyen közösségnek, és minden vágya , hogy meghívjon engem is. :)))


Remélhetőleg olyan válasz is érkezik, akár privátban is, aki érdemi infókkal is tud segíteni.

2014. szept. 4. 11:06
 3/9 anonim ***** válasza:

"hiszen az előnyeiket (kedvezőbb tarifák, stb.) éppen a nagyságukból fakadólag tudják érvényesíteni"


Nem egy szereplős a piac. Tudjuk, hogy vannak mobilflották. Ha mindenki flottatag lenne, azzal nyilván mindenki jól járna. Elvileg. Kivéve egy valakit: a mobilszolgáltatót. Ugyanakkor ne legyenek illúzióink, ha mindenki "kiválasztott" lehetne, megszűnne az árelőny. Tehát vannak játékszabályok. Bárki jöhet, de nem mindenki.


Érdekes emberi dolgok irányítják ezt. Én népszerűsítettem több ilyen dolgot is a környezetemben. Nem aratott a gondolat osztatlan sikert. Ne kérdezd az okát...

2014. szept. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ezeket azért annyira nem misztifikálom túl, mint az 1. válaszoló, hogy szinte elitklub tagnak kell lenned minden kis kedvezményért.


A legegyszerűbb, ha a családban valaki dolgozik olyan (jellemzően közepes vagy nagyobb) cégnél, ahol vannak dolgozói csomagok. Itt akkor dolgozóként leszel része a flottának és a családtagjaidra is kiterjesztheted.

Én is így vagyok ezzel, igen olcsón telefonálok.


Ugyanettől a szolgáltatótól (T) van setup boxos tévém nagy csomaggal, veztékes telefonom többszáz percekkel (mobil irányba is, ki sem használom), szuper internetem is és az áramot is rajta keresztül veszem.

A havi áramszámlám 5 eFt (két légkondi, elekt, az összes többi (mobillal együtt, közepesen sokat beszélgetek) havi 8 eFt. Én ezt nem tartom soknak.


Hűségidő lejáratkor minden szolgáltatónál el szoktam jutni az ügyfélmegtartó csoportig és érdekes módon mindig akad még kedvezményesebb csomag, mint amire számítok :)

2014. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia.mi a család (anyu,mama,tesója,papa,Férjem s a barátja )telenorosok vagyunk.mindenki a neki kedvező csomagban.pl én limit,anyu okos csomag de mellé az 1000ftos családi csomag.egymás közt 1000percig ingyenes.trénel csak 100perc.de esetleg neud mef az ikeakártyásoknak szóló flottát.ikea.hu/vodafone..
2014. szept. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos a mi családunkban senki nem dolgozik olyan cégnél ahol a céges flottákhoz lehetne csatlakozni.

A szélesebb ismeretségi körben meg, ha van is ilyen (nem tudok róla), akkor nem reklámozzák.


Nálunk a szűk családban (5 fő) jelenleg mindenki telenoros kártyás. Normál kártyás előfizetéssel és baromi magas percdíjakkal.

Csak telefonálásra használjuk a telefonokat (nem okos jószágok), bár a tini gyerekeim biztosan díjaznák ha netezhetnének is rajta.


Nálunk a legfontosabb használat az egymás elérése (más településekre járnak iskolába), de a jelenlegi tarifák mellett a 3000Ft-os feltöltés sem tart ki sokáig.

Én örülnék, ha legalább 3-5 hónapig eltartana. :)

Viszont ahogyan nőnek a gyerkőcök, érthető, hogy többminden miatt kell telefonon is kommunikálniuk a barátaikkal, osztálytársaikkal.

A számunkra elérhető tarifák meg nem kifejezetten családbarát díjak. Hogy a perc alapú elszámolásokról már ne is beszéljek.

2014. szept. 5. 10:41
 7/9 anonim ***** válasza:
A mobil flottás csomagokkal lehet, hogy az lesz a baj, hogy nem feltöltős, többezres havi díja van. Nekünk van egy zártkörű csomagunk, ide lehet, hogy jöhetsz. 3200 a havi díj, gyakorlatilag az egész lebeszélhető, 15Ft-os mp alapú percdíj mindenhova. Benne 40 sms telenor irányba, és 100mb net (utána lassítás). Egymás közt ingyen korlátlanul. Hűség nincs. 5 főnek ez ~16eFt.
2014. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy a kártyás megoldások nem egyszerűsítik a helyzetet.

A ~16eFt nem kevés. Sőt! Nekünk sajnos kifejezetten bevállalhatatlan. Én valami olyan megoldást keresek, ami ennek a harmadánál is kevesebb.

2014. szept. 5. 14:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor vegyetek ég korlátlan csomagot, és 5 feltöltőst. Úgy telefonáltok, hogy felhívjatok a korlátlant, az visszahív benneteket,és figyeli milyen számot tárcsázol, azt felhívja és összekapcsol titeket konferenciabeszélgetéssel. Lehet hogy a korlátlanság nem működik így. Járj utána. Ilyen programot is szerezni vagy írni kell. Ha más módszert találsz,szólj nekem is.
2014. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!