Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otthon végezhető munkáról...

Otthon végezhető munkáról kinek mi a véleménye? Van valakinek esetleg tapasztalata-e téren?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például borítékolásra...Vannak oldalak ahol nagyon sok ilyen munka meg van hirdetve, de van ahol valamennyi pénzt is be kéne fizetni. Átverés? Melyik az az oldal ahol tényleg valós munkáról adnak fel hirdetést és mennyit lehet kb keresni?

2014. szept. 6. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt már nagyon sokszor kifejtettük itt.olvass vissza!
2014. szept. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

alapszabaly: munkalehetosegert penzt kerni, barmilyen indokkal is legyen, torvenytelen.


a tobbit olvasd el a millio masik kerdesnel. szakertelem, tudas nelkul vegezheto munka NINCS, ami van, az atveres, lehuzas, piramisjatek.

2014. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Legalább 10 éve megy ez a "borítékolás", mint "munka". És még mindig van, aki azt hiszi, hogy ez egy komoly lehetőség. A lényeg ugyanaz lesz, mint ahogy te is elkezdesz "dolgozni": ugyanolyan hirdetéseket kell feladnod, ugyanúgy bepalizható embereket kell felkutatnod, akik majd neked küldik el a "munkalehetőségért" a pénzt.

Persze ez alapból piramisjáték lenne, így a pénzt tulajdonképpen valami írott anyagért kell elküldeni (ami mondjuk az interneten valahol ingyen is elérhető), így már termék van a pénzért, és nem nevezhető (a törvény betűi szerint) piramisjátéknak.

2014. szept. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szuts Janosne ***** válasza:

Nekem jo velemenyem van az internetes munkarol.Ha valaki tenylegesen dolgozni akar,az tudja,hogy nem olyan hirdetesre kell oszpontositani ,ahol azt igerik,hogy napi 10 perces munkaval, 6 szamjegyu jovedelmed lesz. Mi emberek generaljuk a legtobb atvereses "ceg" bevetelet!!! En is beleestem egy-ket csabdaba.megfizettem a tandijat,es most mar alaposan megneztem mihez adom a nevem!

Az elejen epp a fent leirtak miatt volt nehez, mert azt a lehetoseget is csipobol elitelnek az emberek,ami igazan nagyszeru.De tudtam,hogy mit akarok,es most mar a szamlam a legjobb reklam.Nincs 6 nulaval vegzodo jovedelmem, de ami van az szamomra biztonsagot jelent

2014. okt. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!