Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Naponta hány óra a munkaidőd?...

Naponta hány óra a munkaidőd? Van rendes ebédidő?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert egyre többször lehet olyanba botlani, hogy napi 9-12 óra munka, akár folyamatosan.Ebédidő meg csak papíron van, de nem illik felhasználni, aki nagyon éhes, lopva bekap pár falatot jövet-menet a szendvicsből.Persze mindez játékpénzért.

Hogy lehet egy ilyen rabszolgatartó helyen kibírni és meddig??


2014. szept. 8. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

4 órában dolgozom 9-től 1-ig. Reggelizni a munkahelyemen szoktam, külön kiszabott idő nincs rá, de senki nem szól érte, ha az irodában megeszem a szendvicsem. Ebédelni már itthon szoktam, miután hazajöttem.

A nyolcórások nálunk hattól kettőig járnak, ezen belül van 20 perc reggeli, és 15 perc ebédszünetük. Ez persze arra nem elég, hogy bárhová el tudjanak menni ebédelni, azt tudják megmelegíteni maguknak a mikróban, amit otthonról hoznak, esetleg bekapnak egy szendvicset. Amúgy legtöbben egyáltalán nem is esznek, csak egy rövid pihenőt tartanak, inkább várnak az ebéddel, amíg hazaérnek 2 után. Ezért is lett megfordítva, hogy a reggeli szünet a hosszabb.

2014. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jah, hát az irodákban elég kényelmes élet szokott lenni, azt tudom.Meg így, hogy 2-kor hazamegy, nem hal éhen.De van, ahol pl 12 órás a munkaidő és mégsem illik kivenni az ebédszünetet...Persze az nem iroda.De köszönöm a választ!
2014. szept. 9. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!