Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy Nyugaton...

Miért van az hogy Nyugaton egy egyszerű betanított munkás is meg tud élni tisztességesen nálunk meg nem?

Figyelt kérdés
Miért nem mennek ki az emberek az utcára?
2014. szept. 11. 18:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Neked a csirkemellfilé meg a téliszalámi egyébként szemét? Mert gyakran fogyasztom mindkettőt. Heti 50 euró sok mindenre elég ha egyedül élsz. Ja persze én nem bagózom, nem iszom sokat, nincs kocsim. Nem vagyok valami átlagos proli. Gondolom azért fura hogy én jól élek Nyugaton kulimelóból is.
2014. szept. 13. 21:57
 12/19 A kérdező kommentje:
Vagy az összes bevándorló hülye aki Nyugaton dolgozik melósként? Mert otthon is élhetne így?
2014. szept. 13. 21:58
 13/19 anonim ***** válasza:
Pontosan. :)
2014. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Az is totál hülyeség hogy a kis éhbérem 14 alkalommal osztják egy évben, igaz? Ha felélem minden pénzem minden hónapban akkor is marad 2 havi bérem. Az kb 2200 eur. Nyaraláspénz, karácsonyipénz. Jobb az életszínvonal na. De gondolom te se jártál még hegyeshalmon túl, csak röhögsz a londoni mosogatókon hogy hatan laknak együtt.
2014. szept. 13. 22:06
 15/19 anonim ***** válasza:

A nagyszerű életszínvonaladdal a nagyszerűen élés helyett mégis egy magyar oldalon vergődsz, és próbálod bebizonyítani egy vadidegennek, hogy te betanított munkásként is valaki vagy, és van hozzá egy rúd téliszalámid is.

Gondolkodj el ezen. :)

2014. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok senki. Egy egyszerű melós. De normálisabb országokban meg tud élni a proli is normálisan. Én szeretem Magyarországot, de nem tehetek róla hogy balkáni ország. Ott fogok élni ahol meg is lehet élni.Persze folyékony némettel otthon is szívesen bepróbálkoznék. Majd meglátjuk.


Röhögj ki csak nyugodtan, manapság már divat lett utálni a kivándorlókat is.

2014. szept. 13. 22:16
 17/19 anonim ***** válasza:
Mit kéne szeretni rajtatok? Hogy állandóan visszafelé köpködtök? A selejt mindenhol selejt. Melós meg van elég.
2014. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hol köpködtem? Leírtam mi a helyzet. Te meg érezd magad egyenesen különlegesnek hogy otthon húzod az igát. Legyél büszke rá. Nem vagy semmivel se különb. Te ott élsz, én itt. És azért kérdezgetem mert én lennék az első aki hazavonatozna és kimenne az utcára a szar megélhetés miatt. Ti meg röhögtök a melóson. Büszkék lehettek magatokra!
2014. szept. 13. 22:29
 19/19 anonim ***** válasza:

De, én különb vagyok. A hazámban, a hazámért dolgozom. Te meg máshol sem vitted semmire.

Maradj ahol vagy, jobb is, ha a te fajtád nincs itt.

2014. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!