Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi ennek a menete Aliexpresszen?

Mi ennek a menete Aliexpresszen?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy terméket 1dollár volt , a pénzt le is vonta de utána ezt a levelet kaptam az eladótol:

Dear buyer,we provide you mix order,and the minimum order is 8 U.S.dollars.If the order is less than that,please pay according to this link when you order.Otherwise,we can not ship for you, because it may cause a lost to us.Thank you for your understanding!

[link]


you can submit a cancellation application. I would agree it and the system will return the money to your account automatically. Cancellation reason Please select:"I placed a duplicate order" or "I order the wrong product(s)" Thank you very much!The link will help you .(Do not worry.7-10 days your money when you apply for Close orders will automatically return to your payment card)

[link]



Értem én hogy 8dollár alatt nincs szállitás és hogy ha visza mondom a rendelést vissza utalja a pénzt az Ali de még is hogyan tudom vissza mondani????? Valaki SOS SOS



2014. szept. 18. 14:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!