Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dolgozott valaki a Duna...

Dolgozott valaki a Duna House-nál, mint értékesítő? Tapasztalatokat kérnék.

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 11:41
 1/2 anonim válasza:

Igen! Volt "szerencsém" náluk dolgozni!

Kiknek ajánlom?

Aki egy héber cégnél akar rendkívül sokat szívni,nem napi 8 vagy 12 órán át,mert az igencsak kevés lesz,hogy valamit felmutasson,valamint saját kontójára szeretne hideghívással magánszemélyű ingatlanhirdetőket zaklatni,hogy fogadja el,hogy ugyan mi drágán (5%+25% áfa,azaz 6,25% közvetítői díj átlagosan) kötjük meg önnel a megbízási szerződést(csak akkor fizet,ha eladjuk),de időközben erre még alkudni is fogunk,hogy jól lenyomjuk az ingatlan árát,hogy amit mi közvetítői díjként elkérünk,azt ne kelljen beleépíteni az ingatlan irányárába...mondanom sem kell,sokan vágták rám a telefont. Persze a profik elsunnyogják a valódi infókat elsőre,s mikor már kifáradt a potenciális ügyfél,s beláttattuk vele,hogy mi vagyunk az egyetlen esélye,hisz',mi ingatlanrabszolgák járulunk hozzá az egyre bővülő irodák számához még a válság idején is,és így meg úgy...akkor egyszercsak beadja a szerencsétlen a derekát-rosszabb esetben kizárólagost köt,s megnézheti magát. Szörnyű az eladási statisztika,van olyan kerület,ahol hónapokig nem volt mozgás. Profi értékesítőknek is beletört a foga,nemhogy az utcáról összeszedett,valódi munka reményében odasereglett egyetemisták,humándiplomások és kétségbeesett családfenntartóké. Saját statisztikám,amiért még egy külön "pezsgőzést" is kaptam ámulatomra: 3,5 hónap alatt 48 ezer forint netto bevétel!!!!

DE!Kiadás: Kb 40 ezer Ft betanítási díj,2x 17 ezer Ft telefonszámla,és kb 50 ezer amivel még el vagyok maradva!:)

Nem lettem vállalkozó: akkor még 23 ezret befizethettem volna x 3,5!!!!

Valóban,van aki jól keres...aki nem a válságban kezdte,és jó helyen van...vannak már ajánlásai.

Hirdetést te fizetsz,bár első 2 hónapban még kifizetik helyetted. A kutya sem hív rájuk. Ha mégis: a kuncsaftnak nem lesz jó a kéró: Miért? Mert ingyen van az ingatlan-bemutatás a vevők részére...ezt ki is használják! Km órát lehet beszerezni...

A hirdetés,melyre jelentkeztem 400 ezer Ft-ról szólt.Ez utólagos reklamációmkor simán letagadtatott...de hülye azért nem vagyok!

Ti meg végképp ne legyetek azok!!!!

2010. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia. Én jelenleg is velük dolgozom és szeretem csinálni. Nem akarom ugyanazt leírni, úgyhogy a válaszom jobban ki van fejtve a DH tapasztalatok kérdésnél.
2011. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!